Dyqan per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane

ID TRS-522-25V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 350.000 Euro
Sipërfaqe m2 100 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjik Kuqali

Lokal per shitje prane Komunes se Parisit ne Tirane.

Ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues.

Ka nje siperfaqe te brendshme prej 100 m2 dhe verande me tende prej 60 m2.

Ambienti ofrohet i mobiluar dhe ne gjendje pune me xhiro te kenaqshme.

Punime gipsi mjaft cilesore, aspirim dhe kondicionim.

Zona eshte e populluar dhe me levizje.

Ka akses direkt ne rruge kryesore si Rruga Sulejman Delvina, rrugen e Kosovareve dhe Komunen e Parisit.

Pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi: 350.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Ambienti ndodhet buze rruge kryesore dhe shume p
Në Shitje 821-18F 360.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ambienti ndodhet buze rruge kryesore dhe shume prane qendres, me ...

Dyqan per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pall
Në Shitje 1217-15R 364.000 €

Dyqan per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen ...

Ambient dyqani per shitje prane Viles L ne Tirane. 
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te
Në Shitje 1221-34V 337.800 €

Ambient dyqani per shitje prane Viles L ne Tirane.  Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.  Ka nje ...

Dyqan per shitje prane ish klubit sportiv Partizani ne Tirane.
Ndodhen ne katin perdhe ne nje kompl
Në Shitje 216-11b 345.000 €

Dyqan per shitje prane ish klubit sportiv Partizani ne Tirane. Ndodhen ne katin perdhe ne nje kompleks te ri pallatesh ...

Dyqan per shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane
Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri buze rr
Në Shitje 917-33L 338.100 €

Dyqan per shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri buze rruge ...