Dyqan per shitje prane qendres se Tiranes

ID TRS-221-27V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 350.000 Euro
Sipërfaqe m2 108 m2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kajo Karafili

Dyqan per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe totale prej 170 m2 ku 108 m2 jane siperfaqe e brendshme e organizuar ne nje ambient te madh open space dhe dy banjo sidhe 62 m2 verande e mbyllur

Aktualisht perdoret si furre buke por eshte I pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh.

Dyqani eshte nje menyre e mire investimi pasi dhe qirate ne zone jane te kenaqshme.

Ambienti eshte I mireinvestuar , fasada e madhe prej xhami ben te kete mundesi mjaft te mira reklamimi.

Pallati ndodhet ne nje zone mjaft qendrore dhe buze rruges.

Ka akses direkt ne rrugen e Kavajes, rrugen e Durresit dhe prane qendres se Tiranes.

Prona eshte ne process hipotekimi.

Cmimi: 350.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Ambienti ndodhet buze rruge kryesore dhe shume p
Në Shitje 821-18F 360.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ambienti ndodhet buze rruge kryesore dhe shume prane qendres, me ...

Dyqan per shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane
Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri buze rr
Në Shitje 917-33L 338.100 €

Dyqan per shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri buze rruge ...

Dyqan per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pall
Në Shitje 1217-15R 364.000 €

Dyqan per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen ...

Dyqan per shitje prane ish klubit sportiv Partizani ne Tirane.
Ndodhen ne katin perdhe ne nje kompl
Në Shitje 216-11b 345.000 €

Dyqan per shitje prane ish klubit sportiv Partizani ne Tirane. Ndodhen ne katin perdhe ne nje kompleks te ri pallatesh ...