Ndertese 3-kateshe per shitje ne Fushe-Preze ne Tirane

ID TRS-221-25V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 350.000 Euro
Sipërfaqe m2 670 m2
Tualete 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Fushe-Preze

Ndertese 3-kateshe per shitje prane Aeroportit te Rinasit ne Tirane.

Ka nje siperfaqe trualli prej 670 m2 nga keto 189.8 siperfaqe ndertimi.

Ndertesa ka nje siperfaqe totale prej 761 m2 dhe ndahet ne 3 kate dhe bodrum.

E pershtatshme per shumellojshmeri aktivitetesh te ndryshme biznesi si Hotel, showroom, zyra te ndryshme, restorant etj.

Ndertesa eshte ne faze karabina qe e ben me te lehte per ndertim dhe riformatimin sipas deshires dhe planeve te biznesit tuaj.

Oborri mund te perdoret per parking ose per reklamim te biznesit ose produkteve.

Ndodhet buze rruge kryesore ne nje zone mjaft te zhvilluar industriale cka sjell dhe lehtesi ne zhvillimin e biznesit.

Ka akses direkt ne Autostraden Tirane- Durres, qytetin e Vores dhe aeroportin e Rinasit.

E pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 350.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pall
Në Shitje 1217-15R 364.000 €

Dyqan per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen ...

Dyqan per shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane
Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri buze rr
Në Shitje 917-33L 338.100 €

Dyqan per shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri buze rruge ...

Dyqan per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Ambienti ndodhet buze rruge kryesore dhe shume p
Në Shitje 821-18F 360.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ambienti ndodhet buze rruge kryesore dhe shume prane qendres, me ...

Dyqan per shitje prane ish klubit sportiv Partizani ne Tirane.
Ndodhen ne katin perdhe ne nje kompl
Në Shitje 216-11b 345.000 €

Dyqan per shitje prane ish klubit sportiv Partizani ne Tirane. Ndodhen ne katin perdhe ne nje kompleks te ri pallatesh ...

Ambient dyqani per shitje prane Viles L ne Tirane. 
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te
Në Shitje 1221-34V 337.800 €

Ambient dyqani per shitje prane Viles L ne Tirane.  Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.  Ka nje ...