Dyqan per shitje prane zones se Selvise ne Tirane (TRS-118-41L)

ID TRS-118-41L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 182.000 Euro
Sipërfaqe m2 106.74 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 4 Deshmoret

Dyqan per shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane.

Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri, buze rruge kryesore.

Me siperfaqe te brendshme prej 106.74 m2 organizohet ne ambient open space sebashku me tualet.

Dyqani ka lartesi prej 5m duke mundesuar ndarjen ne dy kate ne forme dupleksi.

Pjesa ballore eshte e rrethuar me fasade xhami duke bere te mundur reklamimin e aktivitetit tuaj.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per market, bar-restorant, zyra te ndryshme, fondacione, klinike private dhe biznese te tjera.

Pallati pozicionohet ne nje vend te qete dhe te zhvilluar se fundmi, ne zonen perreth mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Ka akses te lehte ne rrugen e Dibres, rrugen Bardhyl dhe rrugen Qemal Stafa.

Dyqani eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 1700 Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Lokal per shitje prane rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pal
Në Shitje 915-10b 180.000 €

Lokal per shitje prane rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat te ri prane ...

Dyqan per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane
Dyqan per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane
Ambi
Në Shitje 319-23T 170.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane Dyqan per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane Ambienti ndodhet ne ...

Dyqan per shitje ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare ne nje pallat
Në Shitje 815-1b 185.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues, buze ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nje
Në Shitje 614-32j 196.700 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne zonen e Kopshtit Botanik ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Në Shitje 818-47E 180.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne zonen e Kopshtit Botanik ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ...

Lokal per shitje prane sheshit Adem Jashari ne Tirane.
Eshte gjysem bodrum dhe pozicionohet buze rr
Në Shitje TRs-315-28b 196.000 €

Lokal per shitje prane sheshit Adem Jashari ne Tirane. Eshte gjysem bodrum dhe pozicionohet buze rruge ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sander Prosi ne Tirane.
Apartamenti eshte adaptuar ne dyqan dhe
Në Shitje 416-38K 190.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Apartamenti eshte adaptuar ne dyqan dhe ndodhet ne katin ...

Apartament/Dyqan per shitje prane Piramides, ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Në Shitje 419-79S 180.000 €

Apartament/Dyqan per shitje prane Piramides, ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ...