Garsoniere me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-419-4T)

ID TRR-419-4T
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 50 m2
Dhoma 0
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Garsoniere me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter pa ashensor.

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 50 m2 dhe eshte i organizuar ne: ambient te hapur, tualet.

Shtepia eshte e mobiluar me sitil bashkekohor dhe se shpejti shtrohet me parket.

Kushina eshte e pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Zona eshte mjaft e preferuar nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses ne rrugen Pjeter Bogdani, Myslym Shyri dhe qendres se Tiranes

 

Cmimi: 400 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Garsoniere me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje
Me Qira 518-29d 300 €

Garsoniere me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri dhe ...

Garsoniere me qira prane rruges 5 Maji ne Tirane
Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te r
Me Qira 421-43V 285 €

Garsoniere me qira prane rruges 5 Maji ne Tirane Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Me nje ...

Garsoniere me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter
Me Qira 1019-32S 300 €

Garsoniere me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...