Duplex me qira prane qendres se Tiranes

ID TRR-222-37N
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 45
Dhoma 0
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Apartament dubleks ne forme garsoniere per qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues.

Ka nje siperfaqe prej 45 m2 te brendshme organizuar ne sallon dhe kuzhine, pjesa e dhomes se gjumit me ane te shkalleve dhe tualet.

Shtepia ofrohet e mobiluar dhe mjaft komode.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga nje kondicioneri.

Pallati ndodhet ne nje zone shume te aksesueshme dhe te njohur.

Ka akses te lehte ne rrugen Ibrahim Rugova, rrugen e Durresit dhe Myslym Shyrit.

Cmimi: 350 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Garsoniere me qira prane rruges 5 Maji ne Tirane
Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te r
Me Qira 421-43V 285 €

Garsoniere me qira prane rruges 5 Maji ne Tirane Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Me nje ...

Garsoniere me qira ne qender te Tiranes.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues ne rrugen Mi
Me Qira 622-21Z 300 €

Garsoniere me qira ne qender te Tiranes. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues ne rrugen Mine Peza. Shtepia ...

Garsoniere me qira ne rrugen Grigor Heba prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane.
Hyrja pozicionohe
Me Qira 122-18N 300 €

Garsoniere me qira ne rrugen Grigor Heba prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane. Hyrja pozicionohet ne katin e pare ...

Garsoniere per qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.  

Garsonieria pozicionohet ne katin e
Me Qira 524-61X 300 €

Garsoniere per qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.   Garsonieria pozicionohet ne katin e pare te nje ...

Garsoniere me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje
Me Qira 419-4T 400 €

Garsoniere me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter ...

Garsoniere me qira ne rrugen Pandeli Vangjeli ne Tirane. 
Tre garsonieret pozicionohen ne kati
Me Qira 1123-43X 330 €

Garsoniere me qira ne rrugen Pandeli Vangjeli ne Tirane.  Tre garsonieret pozicionohen ne katin e pare dhe katin ...

Garsoniere me qira ne rrugen Vllazen Huta prane zyrave te Punes ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne k
Me Qira 724-30Z 400 €

Garsoniere me qira ne rrugen Vllazen Huta prane zyrave te Punes ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje ...

Garsoniere me qira pran qendres ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane
Hyrja ndodhet ne katin e dyte &nbsp
Me Qira 222-41N 340 €

Garsoniere me qira pran qendres ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane Hyrja ndodhet ne katin e dyte  te nje pallati te ...