Garsoniere me qira prane rruges 5 Maji ne Tirane

ID TRR-421-43V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 285
Kati 2
Sipërfaqe m2 86 m2
Dhoma 0
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 5 Maji

Garsoniere me qira prane rruges 5 Maji ne Tirane
Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri.
Me nje siperfaqja prej 86 m2, ajo ndahet ne nje ambient me dy banjo, ku vetem kuzhina dhe banjot jane te mobiluara.
Shtepia ka nje orientim veri-lindje, me vetrate xhami te medha per ndricim natyral dhe te bollshem.
Kondicioneri mundeson ngrohjen dhe ftohjen e gjithe ambientit. 

Pallati ofron administrim dhe eshte pa ashensor.
Zona ku ndodhet pallati eshte afer rruges Jorgo Plaku dhe Concord Center.

Cmimi: 285 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Garsoniere per qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.  

Garsonieria pozicionohet ne katin e
Me Qira 524-61X 300 €

Garsoniere per qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.   Garsonieria pozicionohet ne katin e pare te nje ...

Garsoniere me qira ne rrugen Pandeli Vangjeli ne Tirane. 
Tre garsonieret pozicionohen ne kati
Me Qira 1123-43X 330 €

Garsoniere me qira ne rrugen Pandeli Vangjeli ne Tirane.  Tre garsonieret pozicionohen ne katin e pare dhe katin ...

Apartament dubleks ne forme garsoniere per qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Me Qira 222-37N 350 €

Apartament dubleks ne forme garsoniere per qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Garsoniere me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje
Me Qira 518-29d 300 €

Garsoniere me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri dhe ...

Garsoniere me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter
Me Qira 1019-32S 350 €

Garsoniere me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Garsoniere me qira pran qendres ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane
Hyrja ndodhet ne katin e dyte &nbsp
Me Qira 222-41N 340 €

Garsoniere me qira pran qendres ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane Hyrja ndodhet ne katin e dyte  te nje pallati te ...

Garsoniere per qera ne rrugen Myrteza Topi ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te
Me Qira 623-43X 400 €

Garsoniere per qera ne rrugen Myrteza Topi ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Garsoniere me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjet
Me Qira 920-28V 400 €

Garsoniere me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...