Garsoniere me qira ne qender te Tiranes

ID TRR-622-21Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300
Kati 5
Sipërfaqe m2 30
Dhoma 0
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mine Peza

Garsoniere me qira ne qender te Tiranes.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues ne rrugen Mine Peza.
Shtepia ka siperfaqe prej 30m2 te ndare ne nje ambjent fjetje dhe ngrenie se bashku,nje tualet dhe nje ballkon.
Banesa totalisht e  mobiluar dhe e investuar.
Apartamenti ndodhet shume afer te gjitha akseve kryesore te qytetit te Tiranes.
Zona perreth eshte e qete dhe mjaft e preferuar per banim apo investim. Prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet dhe facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode.
Apartamenti mund te jepet dhe per destinacion airbnb.
Cmimi:  350 Euro/muaj.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Garsoniere me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2 te nje
Me Qira 1122-71V 400 €

Garsoniere me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me 1 ...

Apartament dubleks ne forme garsoniere per qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Me Qira 222-37N 350 €

Apartament dubleks ne forme garsoniere per qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Garsoniere me qira ne rrugen e Dibres shume prane Shkolles se Bashkuar, ne Tirane.
Banesa eshte e p
Me Qira 223-16Z 280 €

Garsoniere me qira ne rrugen e Dibres shume prane Shkolles se Bashkuar, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...

Garsoniere me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter
Me Qira 1019-32S 350 €

Garsoniere me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Garsoniere me qera ne rrugen Mehmet Brocaj ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 419-10T 230 €

Garsoniere me qera ne rrugen Mehmet Brocaj ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me hyrje te ...

Garsoniere per qera ne rrugen Myrteza Topi ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te
Me Qira 623-43X 400 €

Garsoniere per qera ne rrugen Myrteza Topi ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Garsoniere me qira ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati me as
Me Qira 121-19V 240 €

Garsoniere me qira ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati me ashensor. Ka nje ...

Garsoniere me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjet
Me Qira 920-28V 250 €

Garsoniere me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...