Garsoniere me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-419-10T)

ID TRR-419-10T
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 230 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 26 m2
Dhoma 0
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Garsoniere me qera ne rrugen Mehmet Brocaj ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me hyrje te vecuar.

Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 26 m2 te organizuar ne: ambient i hapur dhe tualet.

Mobilimi eshte i ri dhe me nje stil bashkekohor.

Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Ka te instaluar nje kondicioner.

Shtepia eshte e pershtatshme per dy persona.

Ka akses direkt ne rrugen Fortuzi, rrugen e Durresit dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 230 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Garsoniere me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje
Me Qira 518-29d 300 €

Garsoniere me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri dhe ...

Garsoniere me qira ne rrugen Zenel Bastari, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 119-13S 200 €

Garsoniere me qira ne rrugen Zenel Bastari, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...

Garsoniere me qera ne rrugen Kel Kodheli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje vile 4-kateshe
Me Qira 719-47T 130 €

Garsoniere me qera ne rrugen Kel Kodheli ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 4-kateshe. Shtepia ka nje ...

Garsoniere me qera ne rrugen Ramazan Bogdani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te r
Me Qira 120-7T 180 €

Garsoniere me qera ne rrugen Ramazan Bogdani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...