Garsoniere me qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-1123-43X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300
Kati 2
Sipërfaqe m2 32
Dhoma 0
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pandeli Vangjeli

Garsoniere me qira ne rrugen Pandeli Vangjeli ne Tirane. 
Tre garsonieret pozicionohen ne katin e pare dhe katin e dyte te nje residence private 5 kateshe. 
Ofrojne nje siperfaqe prej 32 m2 organizohen ne nje dhome fjetje dhe nje tualet. 
Garsonieret ofrohen teresisht te mobiluara. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne ambientin kryesor.
Pozicionohen nga lindja duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites.
Ne cmim perfshihet elektriciteti, uji dhe interneti. 
Residenca ofron post parkimi me vleren 50 euro ne muaj. 
Ndertesa ndodhet ne nje zone te qete, me shume facilitete dhe sherbime prane.
Zona ka dalje te menjehrshme ne rrugen e Elbasanit, ne zonen e Saukut dhe ne qendren e Tiranes.


Cmimi: 300 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Garsoniere me qira ne rrugen Zenel Bastari, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 119-13S 200 €

Garsoniere me qira ne rrugen Zenel Bastari, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...

Garsoniere me qira ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati me as
Me Qira 121-19V 240 €

Garsoniere me qira ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati me ashensor. Ka nje ...

Garsoniere për qira ne rrugen Prenk Jakova, shume prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit
Me Qira 823-43Z 240 €

Garsoniere për qira ne rrugen Prenk Jakova, shume prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit, ne Tirane, ...

Garsoniere me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjet
Me Qira 920-28V 250 €

Garsoniere me qira ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...

Garsoniere me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje
Me Qira 419-4T 400 €

Garsoniere me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter ...

Garsoniere me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter
Me Qira 1019-32S 350 €

Garsoniere me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Garsoniere me qira prane rruges 5 Maji ne Tirane
Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te r
Me Qira 421-43V 285 €

Garsoniere me qira prane rruges 5 Maji ne Tirane Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Me nje ...

Apartament dubleks ne forme garsoniere per qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Me Qira 222-37N 350 €

Apartament dubleks ne forme garsoniere per qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...