Garsoniere me qira prane QSUT - se ne Tirane

ID TRR-223-16Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 250
Kati 2
Sipërfaqe m2 40
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dibres

Garsoniere me qira ne rrugen e Dibres shume prane Shkolles se Bashkuar, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2te te nje pallati te ri .
Shtepia ka nje siperfaqe totale 40m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine dhe ambient fjetje, dhe nje tualet. 
Orientimi i apartamentit eshte Jug, duke i mundesuar baneses ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Apartamenti ofrohet per qira totalisht i mobiluar .
Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri te sapoperfunduar dhe te mireadministruar.
Disponon dhe nje post parkimi me kosto ekstra.
Zona eshte shume e preferuar dhe  lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Kongresi Manastirit, Kompleksi Orion, rruga Bardhyl, Oxhaku etj.

Cmimi 250 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pal
Me Qira 414-58b 300 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne ...

Apartament 1+1 me qera prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte t
Me Qira 317-23d 300 €

Apartament 1+1 me qera prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartment 1+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te
Me Qira 119-17L 300 €

Apartment 1+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te vjeter shume prane ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te te nje pallat
Me Qira 1117-19L 320 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e pare sip
Me Qira 1214-32a 350 € €

Apartament me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare siper dyqaneve ne nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje palla
Me Qira 819-32T 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-te ne nje pallat t
Me Qira 215-25b 380 €

Apartament me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 1019-12T 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...