Garsoniere ne shitje prane Muzeut te Shkencave te Natyres ne Tirane

ID TRS-1120-12i
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 43.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 47
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sali Nivica

Garsoniere ne shitje ne rrugen Sali Nivica prane Ish tregut elektrik ne Tirane 
Shtepia ndodhet ne katin e 4 te nje ndertese te paperfunduar  me 7 kate dhe 2 kate te nendheshm dhe  ka nje siperfaqe totale prej 46.9 m2 dhe 40.9 m2 siperfaqe te brendshme .
Apartamenti organizohet ne nje sallon dhe kuzhine , nje dhome gjumi te vecuar nga salloni, aspiratore ne dy ambjentet  dhe nje tualet.Banesa shitet bosh dhe ofron ndarje te pershtatshme per nje jetese te rehatshme Orientimi I apartamentit eshte nga jug-lindja me drite natyrale gjate dites .
Ndertesa ne te cilen ndodhet apartamenti , perfundon plotesisht ne Mars te 2021 dhe eshte e gatshme per banim .Do ofrohet poashtu administrim ,ashensor ,siguri dhe qetesi.
Nder pikat e favorshme te apartamentit eshte vendndodhja  afer me zonat urbane te qytetit, dhe me akses te lehte ne rruget kryesore te qytetit te Tiranes.
Apartamenti ka akses te lehte ne rrugen Petro Nini Luarasi  , Sheshi Cameria,Rruga Ali Demi ,Rruga e Elbasanit , Bulevardi Bajram Curri rruge te tjera te ndermjetme.
Prona ka certifikate  pronesie.

Cmimi  43.000 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Besim Alla ne zonen e Misto Mames ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Në Shitje 818-43E 45.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Besim Alla ne zonen e Misto Mames ne Tirane. Ndodhet ne katin e V-te te nje ...

Apartament 1+1 per shitje me rrugen Ali Shefqeti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Në Shitje 618-10L 55.000 €

Apartament 1+1 per shitje me rrugen Ali Shefqeti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartamente per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Ofrohen apartamente 1+1 dhe 2+1 p
Në Shitje 1119-34T 55.300 €

Apartamente per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ofrohen apartamente 1+1 dhe 2+1 per shitje ne nje ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-t te nje pa
Në Shitje 1120-11V 57.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Niko Avrami ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati p
Në Shitje 819-20S 45.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Niko Avrami ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati parafabrikat buze ...

Apartament per shitje ne zonen e kryqezimit te Vasil Shantos ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne ka
Në Shitje 218-42R 52.000 €

Apartament per shitje ne zonen e kryqezimit te Vasil Shantos ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ...

 Apartamente per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane.
Apartamentet ndodhen ne nje pallat ne
Në Shitje 920-23D 46.920 €

 Apartamente per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne nje pallat ne ndertim qe pritet ...

Apartament 1+1 ne shitje ne Bulvardin Blu, prane Gjimnazit Ibrahim Rugova ne Kamez.
Ndodhet ne kati
Në Shitje 1018-12E 32.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne Bulvardin Blu, prane Gjimnazit Ibrahim Rugova ne Kamez. Ndodhet ne katin e katert te nje ...