Garsoniere per shitje prane Kristal Center ne Tirane

ID TRS-624-54Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 75.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 35
Dhoma 0
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Rrapo Hekali

Garsoniere per shitje ne rrugen Rrapo Hekali tek mbikalimi i Komunes se Parisit ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 35m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 31m2 eshte e organizuar ne ambient ndenje se bashku me gatimin i cili ka dalje ne ballkon, nje tualet.
Apartamenti eshte i sapoinvestuar duke filluar me sistemin hidraulik, elektrik, tualet, dyert, dritaret, parketi cilesor. 
Orientimi i baneses eshte Jug duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Eshte pjese e nje pallati te pozicionuar ne rruge kryesore qe ofron admistrim dhe ashensor.
Zona eshte shpejt e akesueshme me zonen e Komunes se Parisit, Kodren e Diellit, autostraden Tirane-Elbasan etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 75.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Garsoniere per shitje ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane.
Garsonieria pozicionohet ne katin e peste
Në Shitje 324-6X 85.000 €

Garsoniere per shitje ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane. Garsonieria pozicionohet ne katin e peste te  nje ...

Garsoniere ne shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e shtate banim te nje
Në Shitje 522-12S 77.000 €

Garsoniere ne shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e shtate banim te nje pallati te ri me ...

Garsoniere ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dhjete dhe te fundi
Në Shitje 323-6G 61.000 €

Garsoniere ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dhjete dhe te fundit te nje pallati te ...