Garsoniere per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane

ID TRS-522-12S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 77.000
Kati 7
Sipërfaqe m2 48 m2
Dhoma 0
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjon Buzuku

Garsoniere ne shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e shtate banim te nje pallati te ri me dy ashensore.

Me nje siperfaqe totale prej 48 m2, ka organizim te rregullt me sallon se bashku me kuzhine dhe ambient ngrenje, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Apartamenti eshte i sapo perfunduar me punime cilesore dhe ofrohet i pamobiluar.

Orientimi ambientit eshte ne Jug dhe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.

Zona eshte e qete dhe lehtesisht e aksesueshme nga rruga e Dibres, rruga Ferit Xhajko, Zona e Selvise etj.

Prona eshte ne procesin e fundit te hipotekimit.

Cmimi: 77.000 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Garsoniere per shitje ne rrugen Rrapo Hekali tek mbikalimi i Komunes se Parisit ne Tirane.
Eshte e
Në Shitje 624-54Z 75.000 €

Garsoniere per shitje ne rrugen Rrapo Hekali tek mbikalimi i Komunes se Parisit ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne ...

Garsoniere per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.
Garsonieria pozicionohet ne katin e katert t
Në Shitje 424-61X 75.000 €

Garsoniere per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. Garsonieria pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Garsoniere per shitje ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane.
Garsonieria pozicionohet ne katin e peste
Në Shitje 324-6X 85.000 €

Garsoniere per shitje ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane. Garsonieria pozicionohet ne katin e peste te  nje ...