Garsoniere per shitje prane Shkolles se Baletit ne Tirane

ID TRS-324-6X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 85.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 50
Dhoma 0
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shyqyri Ishmi

Garsoniere per shitje ne rrugen Shyqyri Ishmi ne Tirane.
Garsonieria pozicionohet ne katin e peste te  nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 50 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 36 m2. 
Organizohet ne nje dhome, nje tualet dhe nje ballkon. 
Garsonieria eshte e shtruar me parket dhe ofrohet e pamobiluar. 
Orientohet nga jugu duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Ne instalimet hidraulike, elektrike dhe ne parket eshte investuar me punime shume cilesore vitin e fundit. 
Garsonieria eshte pjese e nje pallati i cili ofron administrim dhe siguri gjate 24 oreve. 
Prane pallatit mund te gjeni dhe poste parkimi.
Pallati ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar, me shume facilitete dhe sherbime prane, te preferuar nga vendasit dhe te huajte. 
Zona ka dalje te menjehershme ne rrugen e Elbasanit, ne Bulevardin Bajram Curri, ne qendren e Tiranes dhe ne zonen e Pazarit te Ri. 
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.


Cmimi: 85.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Garsoniere ne shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e shtate banim te nje
Në Shitje 522-12S 77.000 €

Garsoniere ne shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e shtate banim te nje pallati te ri me ...