Lokal dhe Biznes per shitje prane shkolles Ismail Qemali, ne Tirane (TRS-119-14S)

ID TRS-119-14S
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 287.000 Euro
Sipërfaqe m2 109 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Lokal dhe Biznes per shitje prane shkolles Ismail Qemali ne rrugen Johan Fon Han, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 109 m2 e organizuar ne nje ambient te hapur, nje tualet dhe 40 m2 eshte pjesa e ballkonit.

Ambienti ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil teper modern. Lokali eshte hapur ne Shkurt 2018, aktualisht eshte ne gjendje pune, gjate dites sherben si kafene. Shkolla Ismail Qemali dhe Qendra Kombetare e Biznesit ndodhen shume prane lokalit ku pjesa me e madhe e punonjesve dhe studenteve jane klient te perditeshem.

Ka sistem aspirimi dhe sistem qendror ngrohje dhe ftohje.

Eshte i veshur i gjithi me fasade xhami, e cila krijon vizibilitet per biznesin.

Ne pjesen e perpara lokalit eshte nje lulishte e vogel e mbjelle me peme dhe lule dekorative.

Zona eshte e zhvilluar dhe ka prane sherbimet e nevojshme per komunitetin.

Ka akses ne Bulevardin Zhan D’Ark, rruga Tefta Tashko-Koco etj.

Prona eshte ne proces hipotekimi.

 

Cmimi 230.000 Euro Lokali

Cmimi 57.000 Euro Biznesi

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje prane kompleksit Grand ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Në Shitje 1217-20R 277.000 €

Dyqan per shitje prane kompleksit Grand ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen ...

Dyqan per shitje prane zones se Brrylit ne Tirane.
Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe poz
Në Shitje 1018-68L 300.000 €

Dyqan per shitje prane zones se Brrylit ne Tirane. Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe pozicionohet buze ...

Dyqan per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri
Në Shitje 1214-8b 300.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri me nje lartesi prej ...

Lokal ne shitje prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pal
Në Shitje 1013-44 280.000 €

Lokal ne shitje prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me ...

Lokal ne shitje ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ek
Në Shitje 300.000 €

Lokal ne shitje ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues i ...

Ambjent dyqani ne shitje prane Shkolles se Baletit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhes se nje
Në Shitje 313-25 300.000 €

Ambjent dyqani ne shitje prane Shkolles se Baletit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhes se nje pallati te ri, te ...