Magazine me qera ne rrugen 5 Maj ne Tirane (TRR-917-34L)

ID TRR-917-34L
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Sipërfaqe m2 190
Lartesia 0
Shperndarja 1
Tualete 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 5 Maj

Magazine me qera afer zones se Medresese ne Tirane.

Ndodhet shume prane rruges kryesore dhe ka akses te lehte ne te.

Ka siperfaqe te brendshme prej 190m2 dhe siperfaqe oborri prej 1500m2.

Ofron ambient open space dhe nje dhome zyre ne katin e dyte.

Ndertesa mund te perdoret per magazinim ose prodhim , ne varesi te preferences s klientit mund te behen dhe disa rregullime te brendshme.

Pozicionohet ne nje nga zone te qete dhe shume te zhvilluar kohet e fundit.

Ofron mundesi parkimi te disa makinave.

Cmimi: 1500 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qera ne rrugen Gjon Buzuku, prane rruges se Dibres ne Tirane.

Siperfaqja e magazines
Me Qira 718-33E 1610 €

Magazine me qera ne rrugen Gjon Buzuku, prane rruges se Dibres ne Tirane. Siperfaqja e magazines eshte 230 ...

Magazine me qera ne autostraden Tirane-Durres ne rruge dytesore.
Ambienti ka nje siperfaqe prej 430
Me Qira 817-27K 1600 €

Magazine me qera ne autostraden Tirane-Durres ne rruge dytesore. Ambienti ka nje siperfaqe prej 430 m2 e cila mund ...