Magazine me qira ne rrugen 5 Maji ne Tirane.

ID TRR-822-29Z
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 1400
Sipërfaqe m2 350
Lartesia 4
Shperndarja 1
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 5 Maji

Magazine me qera ne rrugen 5 Maji, ne Tirane.
Magazina pozicionohet ne katin -1 te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqje prej 350m2, e cila eshte e organizuar ne ambient open space.
Ambjenti ka nje lartesi 4m, eshte I shtruar me rezine, dhe me dritare.
Hapja dhe mbyllja e apartamentit mundesohet me qepene me pult.
Pozicionohet ne nje zone mjaft te pershtatshme vetem 3 min larg Uzines Dinamo, Tregut te Medreses dhe Unazes.

Cmimi: 4 euro/m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje palla
Me Qira 519-21T 1500 €

Magazine me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...

Magazine me qera afer zones se Medresese ne Tirane.

Ndodhet shume prane rruges kryesore dhe ka ak
Me Qira 917-34L 1500 €

Magazine me qera afer zones se Medresese ne Tirane. Ndodhet shume prane rruges kryesore dhe ka akses te lehte ne ...

Magazine me qira prane zones se Yzberishtit ne Tirane.
Ambienti eshte pjese e nje objekti njekatesh
Me Qira 523-38X 1500 €

Magazine me qira prane zones se Yzberishtit ne Tirane. Ambienti eshte pjese e nje objekti njekatesh dhe ofron ...

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne zonen e Saukut te Ri ne Tirane.
Pozicionohet ne kati
Me Qira 624-13Z 1300 €

Magazine me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne zonen e Saukut te Ri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje godine ...