Magazine me qera ne autostraden Tirane-Durres (TRR-817-27K)

ID TRR-817-27K
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 1600 Euro
Sipërfaqe m2 430 m2
Lartesia 8
Shperndarja 1
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Autostrada Tirane-Durres

Magazine me qera ne autostraden Tirane-Durres ne rruge dytesore.

Ambienti ka nje siperfaqe prej 430 m2 e cila mund organizohet lehtesisht sipas deshires.

Lartesia e ambientit eshte prej 7.5 m qe mundeson lehte shnderrimin hapesires ne dupleks.

Kushtet e parkingut jane shume te mira, ne nje siperfaqe oborri te shtruar me asfalt prej 1350 m2.

Oborri mundeson hyrjen dhe qarkullimin e te gjitha llojeve te auto-mjeteve.

Magazina ofron uje dhe drita 24 ore non-stop. 

Vendi ka lehtesisht akses ne autostraden Tirane-Durres.

 
Cmimi 1600 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qera ne rrugen Gjon Buzuku, prane rruges se Dibres ne Tirane.

Siperfaqja e magazines
Me Qira 718-33E 1610 €

Magazine me qera ne rrugen Gjon Buzuku, prane rruges se Dibres ne Tirane. Siperfaqja e magazines eshte 230 ...

Magazine me qera afer zones se Medresese ne Tirane.

Ndodhet shume prane rruges kryesore dhe ka ak
Me Qira 917-34L 1500 €

Magazine me qera afer zones se Medresese ne Tirane. Ndodhet shume prane rruges kryesore dhe ka akses te lehte ne ...

Magazine me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje palla
Me Qira 519-21T 1500 €

Magazine me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...