Magazine me qera prane rruges se Dibres ne Tirane

ID TRR-718-33E
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 1610
Sipërfaqe m2 230
Lartesia 0
Shperndarja 4
Tualete 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjon Buzuku

Magazine me qera ne rrugen Gjon Buzuku, prane rruges se Dibres ne Tirane.

Siperfaqja e magazines eshte 230 m2.

Ambienti ndodhet ne bodrumin e nje ndertese te re tre kateshe. Ai ofrohet bosh.

Ka nje hapesire te perbashket dhe ka gjithashtu edhe tre dhoma me mure xhami dhe dy tualete.

Magazina mund te perdoret per qellime te ndryshme biznesi.

Vendodhja e magazines ka akses ne rrugen e Dibres, ne rrugen Ferit Xhajko dhe rruge te tjera nderlidhese ne qytet.

 

Cmimi: 7 Euro / m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qera afer zones se Medresese ne Tirane.

Ndodhet shume prane rruges kryesore dhe ka ak
Me Qira 917-34L 1500 €

Magazine me qera afer zones se Medresese ne Tirane. Ndodhet shume prane rruges kryesore dhe ka akses te lehte ne ...

Magazine me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje palla
Me Qira 519-21T 1500 €

Magazine me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...

Magazine me qera ne autostraden Tirane-Durres ne rruge dytesore.
Ambienti ka nje siperfaqe prej 430
Me Qira 817-27K 1600 €

Magazine me qera ne autostraden Tirane-Durres ne rruge dytesore. Ambienti ka nje siperfaqe prej 430 m2 e cila mund ...