Magazine me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane (TRR-914-48j)

ID TRR-914-48j
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 800 euro
Sipërfaqe m2 276 m2
Lartesia 8
Shperndarja 2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Zenel Bastari

Magazine me qera te Blloku i Magazinave ne Tirane.
Magazina ka siperfaqe te shfrytezueshme 276m2, respektivisht me permasat 12 m dhe 23 m.
Lartesia ne cepa eshte 6 m dhe ne maje prej 8m.
Eshte ndertim i vjeter dhe i forte me dysheme betoni, catia eternit, sistem 3 fazor si dhe uje me pus.
Ne brendesi eshte krijuar nje zyre e vogel, por qe hapesirat mund t’i perdorni sipas deshires.
Ambjenti eshte mjaft i pershtatshem per linje prodhimi, magazinim, fabrike, punishte, etj.


Cmimi: 800 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qera ne rrugen Llazar Xhajanka ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne nje ndertese 1-kateshe dh
Me Qira 519-57T 750 €

Magazine me qera ne rrugen Llazar Xhajanka ne Tirane. Ambienti ndodhet ne nje ndertese 1-kateshe dhe larg zonave te ...

Magazine me qera prane Ardenos ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 3 kateshe.

Magaz
Me Qira 919-21T 700 €

Magazine me qera prane Ardenos ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 3 kateshe. Magazina ka nje ...