Magazine me qira prane Spitalit Amerikan 3 ne Tirane

ID TRR-1221-41V
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 700
Sipërfaqe m2 400
Lartesia 3
Shperndarja 2
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 3 Deshmoret

Magazine me qira ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje ndertese 3-kateshe me ashensor per mallra. 
Ka nje siperfaqe prej 400 m2 te organizuar ne nje ambient te madh open space, nje zyre te vogel dhe nje tualet.
Ambienti eshte i pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh si linje prodhimi, fasoneri, magazinim produktesht etj. 
E shtruar me pllaka, ndricim natyral i bollshem dhe ne gjendje mjaft te mire dhe te paster.
Zona perreth eshte mjaft e zhvilluar dhe me biznese. 
Ka akses direkt ne rrugen e Kavajes, Unazen e Madhe, rrugen Teodor Keko dhe Autostraden Tirane-Elbasan. 
Ofrohet mundesia per roje private dhe vend parkimi me cmim ekstra. 

Cmimi: 700 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën


Mazagine me qera prane rrethrrotullimit te Saukut ne Tirane
Ndodhet te rruga Bektash Berberi pran
Me Qira 1222-17V 750 €

Mazagine me qera prane rrethrrotullimit te Saukut ne Tirane Ndodhet te rruga Bektash Berberi prane rruges ...

Magazine me qera prane bllokut te magazinave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese 2
Me Qira 416-32b 820 €

Magazine me qera prane bllokut te magazinave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese 2-kateshe, prane ...

Magazine me qira ne rrugen Pandeli Vangjeli ne Tirane.
Magazina pozicionohet ne katin nendhe te nje
Me Qira 1123-42X 600 €

Magazine me qira ne rrugen Pandeli Vangjeli ne Tirane. Magazina pozicionohet ne katin nendhe te nje residence 5 ...

Magazine me qira ne rrugen Rrugen Ramazan Begu, Mjulle Bathore, ne Tirane.
Magazina pozicionohet ne
Me Qira 822-45Z 670 €

Magazine me qira ne rrugen Rrugen Ramazan Begu, Mjulle Bathore, ne Tirane. Magazina pozicionohet ne katin 1 te nje ...

Magazine me qira ne rrugen ne Sauk te Vjeter Qender, ne Tirane.
Magazina pozicionohet ne katin -1 t
Me Qira 1022-36Z 600 €

Magazine me qira ne rrugen ne Sauk te Vjeter Qender, ne Tirane. Magazina pozicionohet ne katin -1 te nje vile ...

Magazine me qera te Blloku i Magazinave ne Tirane.
Magazina ka siperfaqe te shfrytezueshme 276m2, r
Me Qira 914-48j 800 €

Magazine me qera te Blloku i Magazinave ne Tirane. Magazina ka siperfaqe te shfrytezueshme 276m2, respektivisht me ...


Mazagine me qera prane rrethrrotullimit te Saukut ne Tirane
Ndodhet te rruga Bektash Berberi pran
Me Qira 1222-17V 750 €

Mazagine me qera prane rrethrrotullimit te Saukut ne Tirane Ndodhet te rruga Bektash Berberi prane rruges ...


Mazagine me qera prane rrethrrotullimit te Saukut ne Tirane
Ndodhet te rruga Bektash Berberi pran
Me Qira 1222-17V 750 €

Mazagine me qera prane rrethrrotullimit te Saukut ne Tirane Ndodhet te rruga Bektash Berberi prane rruges ...