Magazine me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane. (TRR-519-21T)

ID TRR-519-21T
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Sipërfaqe m2 460 m2
Lartesia 0
Shperndarja 2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Kopshti Botanik

Magazine me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe totale prej 460 m2 e organizuar ne: dy ambiente te hapura.

Prona eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: depo farmaceutike, mobileri etj.

Magazina ka nje lartesi prej 4.7 m2.

Zona ku ndodhet eshte zone e qete dhe larg zhurmave te qytetit. 

Ka akses direkt ne Unazen e Madhe, Kopshtin Zoologjik dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 1500 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qera ne autostraden Tirane-Durres ne rruge dytesore.
Ambienti ka nje siperfaqe prej 430
Me Qira 817-27K 1600 €

Magazine me qera ne autostraden Tirane-Durres ne rruge dytesore. Ambienti ka nje siperfaqe prej 430 m2 e cila mund ...

Magazine me qera ne rrugen Gjon Buzuku, prane rruges se Dibres ne Tirane.

Siperfaqja e magazines
Me Qira 718-33E 1610 €

Magazine me qera ne rrugen Gjon Buzuku, prane rruges se Dibres ne Tirane. Siperfaqja e magazines eshte 230 ...