Magazine me qira ne rrugen Jorgo Panajoti ne Tirane

ID TRR-523-38X
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 1500
Sipërfaqe m2 350
Lartesia 4
Shperndarja 5
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Jorgo Panajoti

Magazine me qira prane zones se Yzberishtit ne Tirane.
Ambienti eshte pjese e nje objekti njekatesh dhe ofron  nje siperfaqe prej 350 m2 me lartesi 3.8 m2.
Magazina  eshte e ndare ne 5 ambiente te ndryshme dhe ka nje oborr te shfrytezueshem rreth 650 m2 ne te cilen mund te parkoni deri ne 7 makina.
E gjithe siperfaqja e magazines eshte e shtruar me pllake dhe eshte investuar ne vitet e fundit.
Magazina i ofron te gjtiha sherbimet elektrike, hidraulike dhe sistem sigurie. Objekti orientohet  nga lindja.
Eshte e pershatshme per shumellojshmeri biznesesh. 
Ndertesa ka dalje te menjehershme ne zonen e Yzberishtit, ne zonen e Kombinatit, ne zonen e Astirit dhe ne autostraden Tirane-Elbasan.


Cmimi: 1500/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qera ne rrugen Gjon Buzuku, prane rruges se Dibres ne Tirane.

Siperfaqja e magazines
Me Qira 718-33E 1610 €

Magazine me qera ne rrugen Gjon Buzuku, prane rruges se Dibres ne Tirane. Siperfaqja e magazines eshte 230 ...

Magazine me qera ne autostraden Tirane-Durres ne rruge dytesore.

Ambienti ka nje siperfaqe prej 4
Me Qira 817-27K 1600 €

Magazine me qera ne autostraden Tirane-Durres ne rruge dytesore. Ambienti ka nje siperfaqe prej 430 m2 e cila mund ...