Ndertese me qera ne zonen e Kamzes ne Tirane (TRR-1118-20E)

ID TRR-1118-20E
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1200 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 780 m2 & 350 m2
Shperndarja 3
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Kamez

Ndertese me qera ne rrugen Kosova ne Koder Kamez, Tirane.

Dy katet e nje ndertese tre kateshe dhe garazhi jepen me qera: kati i nendheshem i cili sherben si garazh, kati perdhe dhe kati i pare. Secili nga katet ka nje siperfaqe prej 260 m2 dhe secili prej tyre eshte hapesire e perbashket.

Garazhi eshte me dy hyrje. Kati i pare dhe ai perdhe kane secili nga nje tualet. 

Ofrohet bosh. Ndertimi eshte i viteve te fundit. Ndodhet ne kushte shume te mira. 

Ndertesa ka edhe nje oborr perpara saj me nje siperfaqe prej 350 m2.

Si garazhi, po ashtu edhe oborri mund te shfrytezohen per te zhvilluar aktivitetin tuaj.

Godina mund te perdoret per qellime te ndryshme biznesi.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin.

Prona ndodhet prane Bashkise se Kamzes dhe ka akses te lehte ne bulevardin Blu.

 

Cmimi: 1200 Euro/muaj

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ambjentet ndodhen ne katin e VI-te te nj
Me Qira 414-28j 1300 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ambjentet ndodhen ne katin e VI-te te nje pallati te ri, i ...

Zyre me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me a
Me Qira 619-23T 1250 €

Zyre me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Zyre me qera ne rrugen Mustafa Lleshi ne Tirane
Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3-kateshe me hy
Me Qira 917-37L 1300 €

Zyre me qera ne rrugen Mustafa Lleshi ne Tirane Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3-kateshe me hyrje te vecuar afer ...