Prona në Tirane

Te listuara me poshte do te gjeni te tere pronat qe ne reklamojme ne Tirane. Krijuam kete seksion te faqes tone per te bere me te thjeshte per ata qe duan te marrin informacion me thjeshte per tregun e pronave te paluajteshme ne qytetin e tiranes . Ne rast se kerkesa juaj lidhet me nje zone te caktuar atehere kerkoni nepermjet " Kerko ne Harte " ne menune kryesore ose na kontaktoni nepermjet faqes Kontakt.

Vile me qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe prej 78 m2 te organizuar ne
Me Qira 1021-35N 350 €

Vile me qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe prej 78 m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo dhe nje ballkon. Banesa ofrohet e mobiluar me nje stil komod dhe te thjeshte, eshte teresisht e ...

Apartament me qera ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane, afer qytetit studenti.

Apartamenti ndodhet n
Me Qira 1015-26K 400 €

Apartament me qera ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane, afer qytetit studenti. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te vile dy kateshe. Me nje hapesire prej 140 m2 ofrohet: Dhome ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Dhomat e ...

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ndertuar ne
Me Qira 1021-34N 1200 €

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ndertuar ne vitet 1999-2000. Ka nje siperfaqe prej 118 m2 e cila organizohet ne nje hapesire te madhe open space, nje ambient zyre te vogel, nje banjo dhe nje ...

Apartament me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nj
Me Qira 1117-15d 850 €

Apartament me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te ndertuar ne kohet e fundit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 122 m2 dhe verande 34 m2. Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ...

Apartament per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.

Apartamendi ndodhet ne katin e dyte te nje
Në Shitje 1117-13d 165.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Apartamendi ndodhet ne katin e dyte te nje pallat te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 122 m2, siperfaqe e brendshme 109 m2 dhe verande 34 m2. Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne rruge kryesore pra
Me Qira 114-33b 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne rruge kryesore prane qendres se Tiranes dhe pikave kyce te saj. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri, te pajisur me dy ashensore dhe administrimin e nevojshem. ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te
Me Qira 1021-33N 165 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter shume prane me Ministrine e Puneve te Jashtme. Ka nje hapesire te vetme dhe nje banjo te cilat perfshihen ne nje siperfaqe totale prej 36 m2 dhe ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3-kat
Me Qira 1021-32V 1000 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3-kateshe.  Ka nje siperfaqe prej 130 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine e ndare, tre dhoma gjumi, dy banjo, palester dhe ballkon.  Shtepia ...

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Prokop Mima ne Tirane.
Siperfaqja e parceles ndertimore eshte r
Në Shitje 1021-31N 650.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. Siperfaqja e parceles ndertimore eshte rreth 229 m2 ndersa siperfaqja e ndertimit eshte 352 m2 e ndare ne 3 kate: Kati I organizohet ne nje sallon te madh, dhome ngrenje, kuzhine e vecuar, ...

Zyre me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 10-te ne nje pallat te
Me Qira 915-58b 700 €

Zyre me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, prane hyrjes se parkut te Madh. Pallati ka cilesi te larte ndertimi duke ju ofruar administrim, ashensor dhe siguri. Banesa ka nje organizim ...

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e trete te nje vi
Me Qira 1021-30V 500 €

Apartament 3+1 per qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane.  Ndodhet ne katin e trete te nje vile 3-kateshe.  Ka nje siperfaqe prej 125 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, tre dhoma gjumi, banjo, korridor, studio dhe ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pa
Me Qira 115-39b 1300 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ne Tirane. Pallati eshte nje nder me te miret ne Tirane. Ka shume avantazhe dhe mund te permendim disa prej tyre: -Hyrja te dera ...

Apartament me qera prane rruges Pjeter Budi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te n
Me Qira 1117-1d 400 €

Apartament me qera prane rruges Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri . Siperfaqja  e brendshme e apartamentit eshte 68 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon, koridor dhe ...

Apartament modern me qira ne zonen e Lundres ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne kat te pare dhe esh
Me Qira 1021-29A 1500 €

Apartament modern me qira ne zonen e Lundres ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne kat te pare dhe eshte pjese e nje rezidence te re dhe moderne te perbere nga pallate 3-kateshe ne Lunder, shume prane me TEG. Rezidenca ne te cilen ndodhet apartamenti ...

Vile 3 kateshe me qira ne rrugen Prokop Mima ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe te parceles nderti
Me Qira 120-29S 1500 €

Vile 3 kateshe me qira ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe te parceles ndertimore prej 229 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 352 m2 e cila organizohet ne 3 kate si meposhte: Kati perdhe ka nje soxhorno te madhe, dhome ...

Apartament me qera prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane.

Apartamenti eshte i restauruar dhe ndodh
Me Qira 717-58K 300 €

Apartament me qera prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane. Apartamenti eshte i restauruar dhe ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Banesa ka nje siperfaqe totale prej 54 m2 to organizuar ne: 1 sallon te bashkuar me kuzhinen, 1 dhome ...

Apartament me qira ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Kjo shtepi moderne pozicionohet ne katin e pest
Me Qira 1021-28N 650 €

Apartament me qira ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Kjo shtepi moderne pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te ri te pajisur me ashensor, i vendosur ne nje zone shume te qete dhe te sigurte prane Kopshtit Zoologjik. Apartamenti ka nje siperfaqe ...

Apartament per shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane.
Eshte pjese e nje pallati te ri 
Në Shitje 1021-27N 189.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Eshte pjese e nje pallati te ri me ashensor, i cili pozicionohet ne katin e shtate te tij. Shtepia ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te preferuara ne Tirane per banim dhe ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e pare b
Në Shitje 1021-26N 86.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e pare banim te nje pallati te ri prane rruges Muhamet Gjollesha. Pallati eshte i pajisur me ashensor dhe ofron administrim te mire. Organizohet ne sallon se ...

Ambient per zyre me qira ne rrugen e Dibres ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e pare te nje ndertes
Me Qira 1021-25V 500 €

Ambient per zyre me qira ne rrugen e Dibres ne Tirane.  Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 2 kateshe.  Ka nje siperfaqe 170 m2 te organizuar ne 4 ambiente, dy tualete, verande dhe oborr.  Zyra ofrohet e pamobiluar dhe ndodhet buze ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges Muhamet Gjollesha.
Ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati
Me Qira 1021-24V 500 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges Muhamet Gjollesha. Ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me ashensor.  Ka nje siperfaqe prej 125 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe ...

Vile me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej 613 m2 dhe siperfaqe nder
Me Qira 1021-23V 2000 €

Vile me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 613 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 290 m2 te ndare ne 2 kate banim dhe garazh.  Kati i pare organizohet ne sallon dhe kuzhine, dhome ndenje, banjo dhe korridor dhe dy ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Nexho Konomi ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne nje komplekset me te njo
Me Qira 1021-22N 370 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Nexho Konomi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne nje komplekset me te njohura te qytetit te Tiranes, i pozicionuar ne katin perdhe. Ka nje siperfaqe prej 45 m2 e cila perfshin nje open space dhe nje banjo. Ambienti ofrohet i ...

Vile me qera prane rruges Gramoz Pashko ne Tirane.

Ndodhet ne rrugen kryesore prane Fakultetit Ek
Me Qira 115-49b 1800 €

Vile me qera prane rruges Gramoz Pashko ne Tirane. Ndodhet ne rrugen kryesore prane Fakultetit Ekonomik. Me nje siperfaqe toke 420 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 600 m2 ndahet ne 3-kate me 200 m2 secila. Kati I pare i saj perfshin sallon, ...