Qender Estetike me qira prane Parkut te madh te Tiranes

ID TRR-1222-47Z
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1500
Sipërfaqe m2 77.2
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Elbasanit

Qender estetike me qera ne rrugen e Elbasanit, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te te nje godine mjaft prestigjoze me ashensor.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 77.2m2, e cila eshte e organizuar ne tre ambiente pune, nje ambient receptioni, nje tualet.
Qendra jepet me qira e mobiluar, dhe ne gjendje shume moderne.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit mundesohet me sistem me qendror ngrohje.
Gjithashtu ambienti mund te perdoret dhe si qender Fizioterapie.
Ambienti eshte pjese e nje godine qe ofron administrim, ashensor dhe siguri, e pajsiur me kamera 24 ore.
Jane te disponueshme deri ne 15 vende parkimi te perfshira ne cmim per klientet qe frekuentojne qendren.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe mjaft e preferuar per ushtrimin e ketij biznesi, dhe lidhet lehtesisht me akset kryesore rrugore si  Arena, Parku i Madh i Tiranes, rruga Faik Konica, zona e RTSH etj

Cmimi: 1500 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata prane stadiumit Dinamo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare
Me Qira 419-51T 1400 €

Zyre me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata prane stadiumit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Lokal me qera prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te
Me Qira 117-50L 1600 €

Lokal me qera prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re, shume prane ...

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane.

Eshte gjysem bodrumi i nje pallati
Me Qira 1018-67L 1600 €

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane. Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe ...

Ambiente tregtare me qira ne rrugen 29 Nentori ne Tirane.
Ambientet kane siperfaqe perkatesisht 300
Me Qira 820-27D 1400 €

Ambiente tregtare me qira ne rrugen 29 Nentori ne Tirane. Ambientet kane siperfaqe perkatesisht 300 dhe 400 ...

Kerkime te Ngjashme

ambient biznesi me qira ne tirane , biznes me qira ne tirane , qender estetike me qira ne tirane , qender fizioterapie me qira ne tirane , zyre me qira ne tirane , ambient biznesi me qira ne rrugen e Elbasanit , biznes me qira ne rrugen e Elbasanit , qender estetike me qira ne rrugen e Elbasanit , qender fizioterapie me qira ne rrugen e Elbasanit , zyre me qira ne rrugen e Elbasanit , ambient biznesi me qira ne perballe fakultetit te gjuheve te huaja , biznes me qira ne perballe fakultetit te gjuheve te huaja , qender estetike me qira perballe fakultetit te gjuheve te huaja , qender fizioterapie me qira perballe fakultetit te gjuheve te huaja , zyre me qira perballe fakultetit te gjuheve te huaja , ambient biznesi me qira pranr filologjikut , biznes me qira prane filologjikut , qender estetike me qira prane filologjikut , qender fizioterapie me qira prane filologjikut , zyre me qira ne filologjikut , ambient biznesi me qira tek hotel Iliria , biznes me qira tek Hotel Iliria , qender estetike me qira tek Hotel Iliroa , qender fizioterapie me qira tek Hotel Iliria , zyre me qira tek hotel Iliria , ambient biznesi me qira tek Park Gate , biznes me qira tek Park Gate , qender estetike me qira tek park Gate , qender fizioterapie me qira tek Park Gate , zyre me qira tek Park Gate , ambient biznesi me qira prane parkut te madh te tiranes , biznes me qira prane parkut te madh te tiranes , qender estetike me qira prane parkut te madh , qender fizioterapie me qira prane parkut te madh , zyre me qira prane parkut te madh , agjensi imobiliare ne tirane , agjensi imobiliare ne shqiperi.