Truall per shitje ne zonen e Kasharit ne Tirane

ID TRS-324-1A
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 35.000
Sipërfaqe m2 250m2
Qyteti Tirane
Adresa Kashar

Toke truall per shitje prane Liqenit te Kasharit ne Tirane.
Ofrohet nje siperfaqe toke prej 250m2 dhe njolle ndertimi rreth 80m2.
Toka ka nje forme te rregullt dhe terren pak te pjerret.
Eshte e pozicionuar shume prane rruges kryesore.
Zona eshte e populluar dhe me infrastrukture te rregullt.
E pajisur me certificate te rregullt pronesie.


Cmimi: 35.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje prane Liqenit te Farkes ne Collak ne Tirane.
Ka nje siperfaqe prej 300 m2 me permas
Në Shitje 721-4V 30.000 €

Toke per shitje prane Liqenit te Farkes ne Collak ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 300 m2 me permasa drejtkendore 20m ...

Toke per shitje prane rruges Konferenca e Mukjes ne zonen e Babrruse ne Tirane.
Ka nje siperfaqe pr
Në Shitje 1223-12A 40.000 €

Toke per shitje prane rruges Konferenca e Mukjes ne zonen e Babrruse ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 500m2, forme te ...

Toke per shitje ne Yrshek, ne rrugen Bucia ne Tirane.

Ka nje siperfaqe totale prej 255 m2 dhe ndo
Në Shitje 619-4S 22.000 €

Toke per shitje ne Yrshek, ne rrugen Bucia ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 255 m2 dhe ndodhet shume prane ...

Toke per shitje prane rruges Berisha ne Kamez.

Pozicionohet vetem 400 metra larg qendres se Kamze
Në Shitje 1214-9b 45.000 €

Toke per shitje prane rruges Berisha ne Kamez. Pozicionohet vetem 400 metra larg qendres se Kamzes dhe shume prane ...

Toke per shitje ne rrugen Enriko Telini.

Toka ndodhet prane rruges kryesore ne zonen e Kombinatit
Në Shitje 914-7b 28.200 €

Toke per shitje ne rrugen Enriko Telini. Toka ndodhet prane rruges kryesore ne zonen e Kombinatit. Ka nje ...

Truall per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.
Ofron nje siperfaqe prej 30 m2 dhe permban stat
Në Shitje 1023-1X 36000 €

Truall per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Ofron nje siperfaqe prej 30 m2 dhe permban statusin truall. Toka ...

Toke per shitje ne zonen e Petreles ne Tirane.

Toka ka nje siperfaqe 600 m2 , e pozicionuar ne nj
Në Shitje 817-33a 30.000 €

Toke per shitje ne zonen e Petreles ne Tirane. Toka ka nje siperfaqe 600 m2 , e pozicionuar ne nje vend te ...