Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Saukut ne Tirane

ID TRR-318-26a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Sipërfaqe m2 240 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Helmut Kohl , Sauk

Vile me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.

Vila eshte e sapondertuar dhe perfshin 800 m2 toke dhe pjesa e ndertimit prej 240 m2 te ndare ne 2 kate. 

Kati i pare ka sallon, kuzhine, dhome ngrenje dhe nje tualet.

Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi, 2 tualete , nje dhome garderobe dhe nje sallon te hapur dhe nje ballkon.

Ka nje shperndarje te mire te hapesirave, ofrohet pjeserisht e mobiluar, me kuzhine ,me sistem qendror ngrohje dhe ftohje, dhe rregullimet e nevojshme qe do duhen brenda ne shtepi.

Punimet jane cilesore, dritare me grila veneciane.

Oborri eshte me hapesire te madhe dhe ofron gjerberim dhe peme te ndryshme.

Ofrohet vende parkimi ne pjesen e jashtme.

Zona eshte e qete me akses nga rruga e Saukut dhe nga Unaza e Madhe e Tiranes.

 

Cmimi 1500 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.
Prona ka nje siperfaqe totale prej 500 m2.
Me Qira 1219-31T 1600 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Prona ka nje siperfaqe totale prej 500 m2. Vila ka nje ...

Vile 2 kateshe me qera ne Tirane.
Vila ndodhet ne Rezidencen Kodra e Diellit, duke ju ofruar siguri
Me Qira 214-34j 1600 €

Vile 2 kateshe me qera ne Tirane. Vila ndodhet ne Rezidencen Kodra e Diellit, duke ju ofruar siguri dhe administrim ...

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Oso Kuka ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje zone  shume te qete
Me Qira 516-35K 1400 €

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Oso Kuka ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone  shume te qete shume prane ...