Vile tre kateshe me qira ne rrugen e Dibres ne Tirane

ID TRR-1023-6X
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1400
Sipërfaqe m2 168
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Riza Cerova

Vile tre kateshe me qira ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. 
Vila ofron nje siperfaqe prej 168 m2 ne cdo kat te saj. 
Kati i pare organizohet ne 2 dhoma ndenje, nje kuzhine te vecuar, nje tualet, nje verande dhe nje korridor i cili  lidh te gjitha ambientet se bashku.
Kati i dyte ofron dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje korridor. 
Kati i trete ofron nje dhome gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. 
Te gjitha katet lidhen nga shkalle te brendshme.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicionere te pozicionuar ne ambiente te ndryshme te viles. 
Orientohet nga lindja duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites. 
Vila ofrohet teresisht e mobiluar. 
Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme biznesi si dhe per banim. 
Gjithashtu vila ka nje oborr te shfrytezueshem rreth 100 m2.
Vila ndodhet ne nje zone te zhvilluar, me shume levizje dhe facilitete perreth. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Selvies, ne rrugen e Dibres, ne zonen e Pazarit te Ri dhe ne qendren e Tiranes. 


Cmimi: 1400 euro/month

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile me qera prane zones Mjull - Bathore ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3 - kateshe
Me Qira 1114-42b 1500 €

Vile me qera prane zones Mjull - Bathore ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3 - kateshe, rreth 800 m larg ...

Vile 3-kateshe me qera prane zones se Lundres.

Ndodhet ne nje kompleks vilash shume te preferuar
Me Qira 718-7L 1300 €

Vile 3-kateshe me qera prane zones se Lundres. Ndodhet ne nje kompleks vilash shume te preferuar si nga te huajt dhe ...

Vile 3 kateshe me qera ne zonen Peze Helmes.
Pjese e nje kompleksi te bukur vilash, te ndertuara me
Me Qira 817-33a 1500 €

Vile 3 kateshe me qera ne zonen Peze Helmes. Pjese e nje kompleksi te bukur vilash, te ndertuara me nje stil te ...

Vile me qera ne rugen Rexhep Jella ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe prej 270 m2 dhe siperfaqe obo
Me Qira 118-56d 1300 €

Vile me qera ne rugen Rexhep Jella ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe prej 270 m2 dhe siperfaqe oborii 230 ...

Vile me qera ne rruge Fadil Rada ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe te brendshme 170 m2 dhe oborr 1
Me Qira 1117-21d 1500 €

Vile me qera ne rruge Fadil Rada ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe te brendshme 170 m2 dhe oborr 130 ...

Triplex ne forme vile me qira ne nje prej komplekseve te vilave ne Lunder, shume prane me qendren tr
Me Qira 620-9A 1500 €

Triplex ne forme vile me qira ne nje prej komplekseve te vilave ne Lunder, shume prane me qendren tregtare TEG. Me ...

Vile per qera ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane. 
Ofron nje siperfaqe trualli prej 267 m2 dhe
Me Qira 323-2G 1300 €

Vile per qera ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane.  Ofron nje siperfaqe trualli prej 267 m2 dhe nje siperfaqe ...

Vile 3- kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane.

Vile eshte me tarace te madhe te shfryt
Me Qira 414-8b 1300 €

Vile 3- kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Vile eshte me tarace te madhe te shfrytezueshme dhe ...