Vile 2-kateshe me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-1219-31T
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1600
Sipërfaqe m2 500
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fuat Toptani

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.
Prona ka nje siperfaqe totale prej 500 m2.
Vila ka nje siperfaqe totale prej 190 m2 dhe eshte e organizuar ne 2 kate:
-Kati i pare: ambient ndenje, kuzhine, tualet dhe verande.
-Kati i dyte: 3 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Dhomat jane te bollshme, te mobiluara dhe mund te pershtaten sipas nevojave te klienteve.
E gjithe vila eshte e shtruar me pllaka pervec dhomave te gjumit te cilat ofrohen me parket.
Kuzhina eshte e ndare, mjaft e madhe dhe ofrohet me te gjitha elementet e nevojshem.
Momentalisht vila nuk e ka te instaluar ngrohjen dhe ftohjen por kjo gje mund te sigurohet nga pronari ne baze te preferencave pa kosto ekstra.
Ne katin e pare te viles gjithashtu ndodhet edhe nje ambient I vecuar per larjen e rrobave.
Vila ofron nje oborr te madh te gjelberuar dhe nje ambient te vecuar ku mund te kaloni nje pasdite te kendshme.
Shkallet qe lidhin katin e pare me te dytin ndodhen brenda viles. 
Vila ofron 1 vend parkimi ne katin -1 me te cilin ka akses si brenda dhe jashte saj. Gjithashtu vende parkimi ofrohen edhe ne oborr ku mund te akomodohen lehtesisht edhe 2 makina te tjera.
Zona eshte eshte e qete pasi ndodhet larg zhurmave te perditshme te qytetit.
Prona ka lehtesi aksesi ne rrugen e Elbasanit, Vilave Gjermane, Fakultetin e Ekonomise, Parkun e Madh te Tiranes, rrugen Faik Konica etj.


Cmimi: 1600 Euro / muaj ( Tatimi eshte i perfshire ne cmim )

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2-kateshe me qera te Unaza e Re, ne Tirane.
Vila ndodhet shume prane rruges kryesore, rreth 20
Me Qira 1013-40 1500 €

Vile 2-kateshe me qera te Unaza e Re, ne Tirane. Vila ndodhet shume prane rruges kryesore, rreth 20m larg, afer ...

Vile me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.

Vila eshte e sapondertuar dhe perfshin 800 m2 toke dhe
Me Qira 318-26a 1500 €

Vile me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Vila eshte e sapondertuar dhe perfshin 800 m2 toke dhe pjesa e ndertimit ...

Triplex ne forme vile me qira ne nje prej komplekseve te vilave ne Lunder, shume prane me qendren tr
Me Qira 620-9A 1500 €

Triplex ne forme vile me qira ne nje prej komplekseve te vilave ne Lunder, shume prane me qendren tregtare TEG. Me ...

Vile 3 kateshe me qera ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe te qete te Tiranes, prane
Me Qira 714-17j 1500 €

Vile 3 kateshe me qera ne Tirane. Vila ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe te qete te Tiranes, prane zones Vorri i ...

Vile me qera prane zones Mjull - Bathore ne Tirane.Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3 - kateshe,
Me Qira 1114-42b 1500 €

Vile me qera prane zones Mjull - Bathore ne Tirane.Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3 - kateshe, rreth 800 m larg ...

Vile me qera ne rruge Fadil Rada ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe te brendshme 170 m2 dhe oborr 130
Me Qira 1117-21d 1500 €

Vile me qera ne rruge Fadil Rada ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe te brendshme 170 m2 dhe oborr 130 m2. Siperfaqja e ...

Vile dy kateshe me qira ne Mullet, Tirane

Vila pozicionohet ne nje zone shume te qete dhe ka nje
Me Qira 1115-20K 1500 €

Vile dy kateshe me qira ne Mullet, Tirane Vila pozicionohet ne nje zone shume te qete dhe ka nje ndarje shume te ...

Vile 3 kateshe me qera ne zonen Peze Helmes.
Pjese e nje kompleksi te bukur vilash, te ndertuara me
Me Qira 817-33a 1500 €

Vile 3 kateshe me qera ne zonen Peze Helmes. Pjese e nje kompleksi te bukur vilash, te ndertuara me nje stil te ...