Vile 3-kateshe me qera prane Qendres Tregtare TEG ne Tirane

ID TRR-718-7L
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1400 Euro
Sipërfaqe m2 393 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder, Tirane

Vile 3-kateshe me qera prane zones se Lundres.

Ndodhet ne nje kompleks vilash shume te preferuar si nga te huajt dhe vendasit.

Ofron siperfaqe totale ndertimi prej 193 m2 dhe siperfaqe toke 200 m2 e organizuar ne 3 kate si me poshte:

Kati i pare ndahet ne sallon sebashku me kuzhine, tualet dhe verande.

Kati i dyte ofron 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone.

Kati i trete eshte papafingo, ka nje dhome te madhe, tualet dhe ballkon.

Vila ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe me nje stil modern.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet sistemit qendror chiller.

Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket cilesor dhe dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila.

Vila ka nje organizim te mire dhe te gjitha dhomat jane te ndricuara me drite natyrale.

Oborri eshte i mbjelle me peme dhe lule te ndryshme dhe perpara viles keni hapesire per parkimin e dy makinave.

Zona eshte shume e zhvilluar prane saj do gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme, ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Elbasan dhe nje infrastukture te rregullt.

Cmimi: 1400 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2-kateshe me qera te Unaza e Re, ne Tirane.
Vila ndodhet shume prane rruges kryesore, rreth 20
Me Qira 1013-40 1500 €

Vile 2-kateshe me qera te Unaza e Re, ne Tirane. Vila ndodhet shume prane rruges kryesore, rreth 20m larg, afer ...

Vile 3- kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane.

Vile eshte me tarace te madhe te shfryt
Me Qira 414-8b 1300 €

Vile 3- kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Vile eshte me tarace te madhe te shfrytezueshme dhe ...

Vile me qera prane zones Mjull - Bathore ne Tirane.Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3 - kateshe,
Me Qira 1114-42b 1500 €

Vile me qera prane zones Mjull - Bathore ne Tirane.Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3 - kateshe, rreth 800 m larg ...

Vile dy kateshe me qira ne Mullet, Tirane

Vila pozicionohet ne nje zone shume te qete dhe ka nje
Me Qira 1115-20K 1500 €

Vile dy kateshe me qira ne Mullet, Tirane Vila pozicionohet ne nje zone shume te qete dhe ka nje ndarje shume te ...

Vile 3 kateshe me qera ne zonen Peze Helmes.
Pjese e nje kompleksi te bukur vilash, te ndertuara me
Me Qira 817-33a 1500 €

Vile 3 kateshe me qera ne zonen Peze Helmes. Pjese e nje kompleksi te bukur vilash, te ndertuara me nje stil te ...

Vile me qera ne rruge Fadil Rada ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe te brendshme 170 m2 dhe oborr 130
Me Qira 1117-21d 1500 €

Vile me qera ne rruge Fadil Rada ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe te brendshme 170 m2 dhe oborr 130 m2. Siperfaqja e ...

Vile me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.

Vila eshte e sapondertuar dhe perfshin 800 m2 toke dhe
Me Qira 318-26a 1500 €

Vile me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Vila eshte e sapondertuar dhe perfshin 800 m2 toke dhe pjesa e ndertimit ...

Triplex ne forme vile me qira ne nje prej komplekseve te vilave ne Lunder, shume prane me qendren tr
Me Qira 620-9A 1500 €

Triplex ne forme vile me qira ne nje prej komplekseve te vilave ne Lunder, shume prane me qendren tregtare TEG. Me ...