Vile 2 kateshe me qira prane rrethrotullimit te Saukut ne Tirane

ID TRR-823-48R
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 700
Sipërfaqe m2 424 + 268
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shefqet Ndroqi

Vile 2 kateshe me qira ne rrugen Dr Shefqet Ndroqi ne Tirane.
Ka nje siperfaqe trualli prej 424 m2 dhe siperfaqe banimi 268 m2 te ndare ne 2 kate. 
Kati i pare i viles ka nje siperfaqe prej 116 m2 te organizuar ne 1 sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. 
Kati i dyte ka nje siperfaqe totale prej 152 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome e madhe e paperfunduar qe eshte perdorur si magazine, 1 tualet dhe ballkon rreth viles.
Vila ofrohet e mobiluar, e pajisur me sistem qendror ngrohje kaldaje dhe ne gjendje mjaft te mire.
Oborri i shtepise eshte i bollshem dhe i mbushur me peme te ndryshme. 
Ne oborrin e viles ndodhet dhe nje garazhd i pershtatshem per parkim makine.
Zona eshte e qete me ajer te paster dhe me lehtesisht e aksesueshme nga rruga e Elbasanit, zona e Saukut, unaza e madhe, autostrada Tirane-Elbasan. 

Cmimi: 700 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën