Vile 2 kateshe me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane (TRR-813-18)

ID TRR-813-18
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1300 euro
Sipërfaqe m2 330 + 250 m2
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bilal Golemi

Vile 2-kateshe me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje grup vilash, ne nje nga zonat me te qeta dhe te preferuara te qytetit.

Shtepia eshte ndertuar ne 2001 dhe perfshin punime cilesore te brendshme dhe te jashtme.

Ajo ofron nje siperfaqe totale te banueshme prej 330 m2 dhe oborr 250 m2.

E organizuar ne 2 kate; kati i pare perfshin sallon ndenje, ambjent i madh gatimi dhe ngrenje, dhome gjumi dhe tualet.

Kati i dyte eshte ideuar per te fjetur, ku ndodhen 3 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Gjithashtu, vila ofron tarracen, te cilen mund ta shfrytezoni mjaft mire per momente relaksuese, barbeque, pishine verore per femijet etj.

Ne te keni nje pamje mjaft te kendshme te zones perreth.

Bodrumi, ka nje siperfaqe prej 40 m2, me 2 dritare te cilat lejojne hyrjen e drites se diellit.

Rreth e qark viles do te gjeni oborrin e gjelberuar dhe te mbjelle plot me peme frutore, si: limon, mandarine, portokalle, luleshtrydhe, ullinj e shume te tjera.

Mundesi parkimi.

Uje dhe drita 24h, kondicioner ne cdo ambjent etj.

Neqoftese jeni duke kerkuar nje vile ne nje vend te qete, por brenda qytetit, kjo eshte e duhura!

 

Cmimi: 1300 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.
Vila ndodhet 100m mbi Kolegjin Kristal ne
Me Qira 713-22 1200 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Vila ndodhet 100m mbi Kolegjin Kristal ne nje grup vilash ne ...

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.
Vila ofron nje siperfaqe banimi prej 110 m2
Me Qira 913-24 1400 €

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Vila ofron nje siperfaqe banimi prej 110 m2 ne cdo kat, bodrum ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro.

Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me o
Me Qira 414-3j 1400 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro. Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me oborr te madh te ...

Vile 2 kateshe me qera prane Ambasades Suedeze, ne rrugen Inajete Dumi ne Tirane.

Shtepia ka nje
Me Qira 319-40S 1200 €

Vile 2 kateshe me qera prane Ambasades Suedeze, ne rrugen Inajete Dumi ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe totale ...

Vile 3 kateshe me qera prane Vilave Gjermane ne Tirane.Zona eshte e njohur ne kete emertim duke qene
Me Qira 1014-27j 1200 €

Vile 3 kateshe me qera prane Vilave Gjermane ne Tirane.Zona eshte e njohur ne kete emertim duke qene se aty ndodhen ...

Vile 2-kateshe me qera  prane qendres tregtare Teg ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe ndertimi p
Me Qira 516-58d 1200 €

Vile 2-kateshe me qera  prane qendres tregtare Teg ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 415 m2 dhe ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tirane.

Vila shtrihet ne nje oborr rreth 400 m2.
Me Qira 114-14b 1200 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tirane. Vila shtrihet ne nje oborr rreth 400 m2. Shtepia ...

Vile dy kateshe me qera ne prane Qytetit Studenti ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe ndertimi 280 m2
Me Qira 718-11d 1200 €

Vile dy kateshe me qera ne prane Qytetit Studenti ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe ndertimi 280 m2 dhe siperfaqe ...