Vile tre kateshe me qera afer rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1215-18K)

ID TRR-1215-18K
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1300 euro
Sipërfaqe m2 330 m2 + 210 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fuat Toptani

Vile tre kateshe me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane

Me nje hapesire banimi 330 m2 te shperndare ne tre kate ofron:

Kati i pare; dhome ndenje, kuzhine sebashku me ambjent ngrenie, tualet.

Kati i dyte; 3 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon.

Kati i trete; dhome ndenje, dhome gjumi, tualet, verande dhe ballkon.

Shtepia ofrohet totalishte e mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha aksesoret e nevojshem.

Vila orintohet nga jug-perendimi dhe eshte e pajisur me sistem qendror per ngrohje-ftohje.

Shtepia ofron nje kat parkim te nendheshem dhe nje oborr 210 m2 te gjelberuar me peme te ndryshme.

Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar me sherbime te ndryshme per nje jetese sa me komode. Ka akses ne rrugen Fuat Toptani, rrugen e Elbasanit dhe shume rruge te tjera te qytetit te Tiranes.

Cmimi 1300 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tirane.

Vila shtrihet ne nje oborr rreth 400 m2.
Me Qira 114-14b 1200 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tirane. Vila shtrihet ne nje oborr rreth 400 m2. Shtepia ...

Vile dy kateshe me qera ne prane Qytetit Studenti ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe ndertimi 280 m2
Me Qira 718-11d 1200 €

Vile dy kateshe me qera ne prane Qytetit Studenti ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe ndertimi 280 m2 dhe siperfaqe ...

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.
Vila ofron nje siperfaqe banimi prej 110 m2
Me Qira 913-24 1400 €

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Vila ofron nje siperfaqe banimi prej 110 m2 ne cdo kat, bodrum ...

Vile 2-kateshe me qera  prane qendres tregtare Teg ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe ndertimi p
Me Qira 516-58d 1200 €

Vile 2-kateshe me qera  prane qendres tregtare Teg ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 415 m2 dhe ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro.

Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me o
Me Qira 414-3j 1400 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro. Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me oborr te madh te ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.
Vila ndodhet 100m mbi Kolegjin Kristal ne
Me Qira 713-22 1200 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Vila ndodhet 100m mbi Kolegjin Kristal ne nje grup vilash ne ...

Vile 2 kateshe me qera prane Ambasades Suedeze, ne rrugen Inajete Dumi ne Tirane.

Shtepia ka nje
Me Qira 319-40S 1200 €

Vile 2 kateshe me qera prane Ambasades Suedeze, ne rrugen Inajete Dumi ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe totale ...

Vile 3 kateshe me qera prane Vilave Gjermane ne Tirane.Zona eshte e njohur ne kete emertim duke qene
Me Qira 1014-27j 1200 €

Vile 3 kateshe me qera prane Vilave Gjermane ne Tirane.Zona eshte e njohur ne kete emertim duke qene se aty ndodhen ...