Vile me qera 4 kateshe ne rrugen Mihal Grameno, Tirane (TRR-213-14)

ID TRR-213-14
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1300 Euro
Sipërfaqe m2 500 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mihal Grameno

Vila perbehet nga 1 kat bodrum, garazh per 2 makina dhe 3 kate banimi me siperfaqe nga 110 m2 secili. 

Ju ofron 2 sallone, nje kuzhine, 4 dhoma gjumi, nje studio, nje ambient ndenjeje, 3 tualete, 2 veranda te vogla si dhe nje ballkon rreth e qark shtepise. Gjithashtu vila ka nje oborr dhe bace te gjelberuar me nje siperface prej 350 m2.

Tarraca mundeson nje pamje fantastike.

Ka edhe gjeneratore te fuqishem ne raste te nderprerjes se energjise elektrike. 

Pozicionohet ne nje zone te qete dhe me ajer te paster. Vila mund te mobilohet sipas deshires se qiramarresit. 


Cmimi: 1300 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.
Vila ndodhet 100m mbi Kolegjin Kristal ne
Me Qira 713-22 1200 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Vila ndodhet 100m mbi Kolegjin Kristal ne nje grup vilash ne ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tirane.
Vila shtrihet ne nje oborr rreth 400 m2.
S
Me Qira 114-14b 1200 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tirane. Vila shtrihet ne nje oborr rreth 400 m2. Shtepia pozicionohet ...

Vile 3 kateshe me qera prane Vilave Gjermane ne Tirane.Zona eshte e njohur ne kete emertim duke qene
Me Qira 1014-27j 1200 €

Vile 3 kateshe me qera prane Vilave Gjermane ne Tirane.Zona eshte e njohur ne kete emertim duke qene se aty ndodhen ...

Vile 2 kateshe me qera prane Ambasades Suedeze, ne rrugen Inajete Dumi ne Tirane.

Shtepia ka nje
Me Qira 319-40S 1200 €

Vile 2 kateshe me qera prane Ambasades Suedeze, ne rrugen Inajete Dumi ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe totale ...

Vile dy kateshe me qera ne prane Qytetit Studenti ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe ndertimi 280 m2
Me Qira 718-11d 1200 €

Vile dy kateshe me qera ne prane Qytetit Studenti ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe ndertimi 280 m2 dhe siperfaqe ...

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.
Vila ofron nje siperfaqe banimi prej 110 m2
Me Qira 913-24 1400 €

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Vila ofron nje siperfaqe banimi prej 110 m2 ne cdo kat, bodrum ...

Vile 3-kateshe me qera ne zonen e Farkes, ne rrugen Jahja Ballhysa, ne Tirane.

Ka nje siperfaqe n
Me Qira 519-48S 1200 €

Vile 3-kateshe me qera ne zonen e Farkes, ne rrugen Jahja Ballhysa, ne Tirane. Ka nje siperfaqe ndertese prej 420 ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro.

Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me o
Me Qira 414-3j 1400 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Hajredin Kumbaro. Vila shtrihet ne nje truall prej 1700 m2, me oborr te madh te ...