Vile 3 - kateshe me qera ne fundin e rruges Siri Kodra ne Tirane (TRR-215-44b)

ID TRR-215-44b
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1.200 Euro
Sipërfaqe m2 100 m2 + 500 m2
Dhoma 3
Tualete 4
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Siri Kodra

Vile me qera prane rruges Sulejman Vathi ne Tirane.

Pozicionohet ne krah te rruges kryesore ne nje zone shume te populluar.

Vila ka siperfaqe ndertimi rreth 500 m2 te ndare ne 3- kate dhe 100 m2 oborr.

Kati I pare i saj prej 145 m2 perfshin hapesire te madhe se bashku me tualetin I cili aktualisht funksionon si bar-kafe dhe bilardo,

Kati I dyte dhe I trete jane te paperfunduara dhe kane siperfaqe nga 170 m2 secili prej tyre.

Kati I dyte ka te njejten strukture si e katit te pare.

Kati I trete eshte I ndare ne 2 apartamente 2+1 dhe 1+1.

Jane te lidhura nepermjet tyre me shkalle te brendshme.

Gjithsesi ju mund ti ndryshoni keto hapesira ne varesi te funksioneve dhe deshirave tuaja.

Vila eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: supermarket, bar-restorant, call-center, fondacione, kompani dhe zyra te ndryshme, organizata jofitimprurese, klinika te ndryshme etj.

Zona eshte e qete dhe po zhvillohet me ritme shume te shpejta.

Cmimi 1.200 Euro / muaj i diskutueshem

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3- kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane.

Vile eshte me tarace te madhe te shfryt
Me Qira 414-8b 1300 €

Vile 3- kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Vile eshte me tarace te madhe te shfrytezueshme dhe ...

Vile me qera ne rugen Rexhep Jella ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe prej 270 m2 dhe siperfaqe obori
Me Qira 118-56d 1300 €

Vile me qera ne rugen Rexhep Jella ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe prej 270 m2 dhe siperfaqe oborii 230 ...

Vile 3-kateshe me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Vila eshte me dokumenta te rregullta
Me Qira 114-15b 1100 €

Vile 3-kateshe me qera ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Vila eshte me dokumenta te rregullta pronesie me nje ...

Vile me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane.
Vila ndodhet ne afersi te Ambasades Amerikane ne rr
Me Qira 218-54R 1300 €

Vile me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane. Vila ndodhet ne afersi te Ambasades Amerikane ne rrugen Ali Visha dhe ...

Vile 3-kateshe me qera prane zones se Lundres.
Ndodhet ne nje kompleks vilash shume te preferuar si
Me Qira 718-7L 1300 €

Vile 3-kateshe me qera prane zones se Lundres. Ndodhet ne nje kompleks vilash shume te preferuar si nga te huajt dhe ...