Vile dy kateshe me qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-323-2G
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1300 Euro
Sipërfaqe m2 200 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gramoz Pashko

Vile per qera ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane. 
Ofron nje siperfaqe trualli prej 267 m2 dhe nje siperfaqe ndertimi prej 200 m2 te organizuar ne dy kate

Kati i pare eshte i organizuar ne nje garazh, i cili mund te perdoret si post parkimi.
Kati i dyte organizohet ne: sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Jepet plotesisht e mobiluar me nje arredim modern dhe te ri, e gjithe siperfaqja eshte e shtruar me nje parket cilesor.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme si: sobe, lavastovilje, frigorifer etj.
Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga tri kondicionere te pozicionuar ne sallon dhe ne dy dhomat e gjumit.
Shtepia ofron edhe nje tarrace e cila mund te perdoret si ambient per te kaluar mbasditet dhe per te organizuar barbeque.
Pjesa e kopshtit eshte e mbjelle me peme te ndryshme frutore dhe dekorative, porta e jashtme eshte elektrike. 
Zona eshte shume e qete , ofron siguri dhe komoditet.
Ka akses direkt ne rrugen Pjeter Budi, rrugen e Elbasanit etj

Cmimi 1300 Euro/ Muaj (perfshire taksat)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile me qera prane rruges Sulejman Vathi ne Tirane.

Pozicionohet ne krah te rruges kryesore ne nj
Me Qira 215-44b 1.200 €

Vile me qera prane rruges Sulejman Vathi ne Tirane. Pozicionohet ne krah te rruges kryesore ne nje zone shume te ...

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Oso Kuka ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje zone  shume te qete
Me Qira 516-35K 1200 €

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Oso Kuka ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone  shume te qete shume prane ...

Vile 3 – kateshe me qera te rrethrrotullimi ne Sauk ne Tirane.
Vila ndodhet prane rruges krye
Me Qira 714-5b 1200 €

Vile 3 – kateshe me qera te rrethrrotullimi ne Sauk ne Tirane. Vila ndodhet prane rruges kryesore Herman ...

Vile tre kateshe me qira ne rrugen Haxhi Dushku ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe oborri prej 500 m2
Me Qira 920-6D 1200 €

Vile tre kateshe me qira ne rrugen Haxhi Dushku ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe oborri prej 500 m2 dhe siperfaqe ...

Vile tre kateshe me qira ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. 
Vila ofron nje siperfaqe prej 168 m
Me Qira 1023-6X 1400 €

Vile tre kateshe me qira ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.  Vila ofron nje siperfaqe prej 168 m2 ne cdo kat te ...

Vile 3- kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane.

Vile eshte me tarace te madhe te shfryt
Me Qira 414-8b 1400 €

Vile 3- kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Vile eshte me tarace te madhe te shfrytezueshme dhe ...