Vile me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane

ID TRR-218-54R
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1300
Sipërfaqe m2 240
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 5
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ali Visha

Vile me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane.

Vila ndodhet ne afersi te Ambasades Amerikane ne rrugen Ali Visha dhe perbehet nga tre kate ndertim dhe nje oborr ne pjesen ballore.

Siperfaqja totale eshte 240 m2 dhe katet jane te organizuara si vijon:

Kati i pare perbehet nga nje sallon me hapesire te bollshme dhe kuzhine te perfshire, korridor dhe nje tualet.

Kati i dyte organizohet ne 2 dhoma gjumi, korridore, 3 ballkone dhe 1 tualet. 

Kati i trete permban nje dhome gjumi me hapesire te bollshme, korridore, 2 ballkone dhe 1 tualet. 

Vila ofrohet e mobiluar me nje stil modern dhe te rehatshem.

Siperfaqja e dhomave eshte e shtruar me parket.

Per ngrohjen dhe ftohjen vila ka nje sistem qendror Kaldaje te lidhur me oxhakun qe siguron ngrohje ne cdo ambient dhe gjithashtu kondicionere ne secilen nga dhomat.

Kuzhina ofrohet e kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ne te djathte te oborrit gjendet nje kend qe mund te sherbeje per argetimin e femijeve dhe per organizimin e nje barbeque. 

Parkimi eshte i siguruar ne pjesen ballore te oborrit me vend te mjaftueshem per dy automjete.

Ndodhet ne nje zone te qete dhe ne distance te afert me pjesen qendrore te qytetit.

Siguron akses te shpejte ne rrugen Pjeter Budi, rrugen Stavro Vinjau, rrugen Mihal Grameno etj.

 

Cmimi 1300 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Lundres ne Tirane.
Vila pozicionohet ne nje zone te qete dhe me a
Me Qira 916-52K 1200 €

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Lundres ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje zone te qete dhe me ajer te paster shume ...

Vile 3 kateshe me qera ne Lunder ne Tirane.

Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tira
Me Qira 1115-38K 1200 €

Vile 3 kateshe me qera ne Lunder ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe e njohur ...

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Lundres ne Tirane.
Vila pozicionohet ne nje zone te qete dhe me a
Me Qira 716-30K 1200 €

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Lundres ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje zone te qete dhe me ajer te paster shume ...

Vile me qera prane rruges Sulejman Vathi ne Tirane.
Pozicionohet ne krah te rruges kryesore ne nje
Me Qira 215-44b 1.200 €

Vile me qera prane rruges Sulejman Vathi ne Tirane. Pozicionohet ne krah te rruges kryesore ne nje zone shume te ...

Vile 3 – kateshe me qera te rrethrrotullimi ne Sauk ne Tirane.
Vila ndodhet prane rruges krye
Me Qira 714-5b 1200 €

Vile 3 – kateshe me qera te rrethrrotullimi ne Sauk ne Tirane. Vila ndodhet prane rruges kryesore Herman ...

Vile tre kateshe me qira ne rrugen Haxhi Dushku ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe oborri prej 500 m2
Me Qira 920-6D 1200 €

Vile tre kateshe me qira ne rrugen Haxhi Dushku ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe oborri prej 500 m2 dhe siperfaqe ...

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Oso Kuka ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje zone  shume te qete
Me Qira 516-35K 1400 €

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Oso Kuka ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone  shume te qete shume prane ...