Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Peze Helmes ne Tirane , (TRR-817-34a)

ID TRR-817-33a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Sipërfaqe m2 1850 m2
Dhoma 3
Tualete 4
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Peze Helmes

Vile 3 kateshe me qera ne zonen Peze Helmes.

Pjese e nje kompleksi te bukur vilash, te ndertuara me nje stil te vecante dhe cilesi te larte.

Pozicionuar ne nje koder me pamje te bukur perpara. Vila rrethohet nga nje oborr i bukur me peme dhe gjelberim dhe kende te ndryshme me punime guri.

Siperfaqe e brendshme rreth 350 m2, dhe e jashtme rreth 1500 m2, dhe 2000 m2 siperfaqe toke e mbjellur me peme frutore te ndryshme. Siperfaqja e brendshme ofron sallon me oxhak, zone ngrenje te ndare dhe kuzhine ten dare, sale e madhe lojrash dhe nje tualet. Kati i dyte jane 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone te vegjel.

Kati ngjitur me token eshte parking per 2 makina, 2 dhoma dhe tualet.

Zona eshte e qete dhe shume prane rruges kryesore qe te lidh me Tiranen.

Cmimi 1500 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2 kateshe me qera ne Tirane.
Vila ndodhet ne Rezidencen Kodra e Diellit, duke ju ofruar siguri
Me Qira 214-34j 1600 €

Vile 2 kateshe me qera ne Tirane. Vila ndodhet ne Rezidencen Kodra e Diellit, duke ju ofruar siguri dhe administrim ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.
Prona ka nje siperfaqe totale prej 500 m2.
Me Qira 1219-31T 1600 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Prona ka nje siperfaqe totale prej 500 m2. Vila ka nje ...

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Oso Kuka ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje zone  shume te qete
Me Qira 516-35K 1400 €

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Oso Kuka ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone  shume te qete shume prane ...