Vile nje kateshe per qera prane Ministrise se Jashtme ne Tirane, (TRR-1117-21d)

ID TRR-1117-21d
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Sipërfaqe m2 170 m2 +130 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fadil Rada

Vile me qera ne rruge Fadil Rada ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe te brendshme 170 m2 dhe oborr 130 m2.

Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon, kuzhine , tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy bodrume nga 30 m2 secili

Vila ofrohet pjesrisht e mobiluar dhe e rinovuar kohet e fundit.

Eshte me dy hyrje te ndryshme, e shtruar me parket dhe dritaret jane dopio xham.

Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga nje  kondicioner i vendosur ne sallon.

Nje pjese e oborrit eshte e mbjellur me peme te ndryshem si limon, portokalle , ullinj dhe pjese tjeter sherben si parking makinash ku mund te parkohen 3-4 makina.

Vila mund te sherbeje shume mire edhe per zyra dhe hostel.

Zona eshte e qete, e zhvilluar  dhe ka akses te lehte ne rrugen Tefta Tashko Koco, Bulevardin Bajram Curri etj.

 

Cmimi 1500 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Oso Kuka ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje zone  shume te qete
Me Qira 516-35K 1400 €

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Oso Kuka ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone  shume te qete shume prane ...

Vile dy kateshe perqera ne rrugen Ramazan Begu ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej 290m2 dhe sipe
Me Qira 822-39G 1400 €

Vile dy kateshe perqera ne rrugen Ramazan Begu ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 290m2 dhe siperfaqje ndertimi ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.
Prona ka nje siperfaqe totale prej 500 m2.
Me Qira 1219-31T 1600 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Prona ka nje siperfaqe totale prej 500 m2. Vila ka nje ...

Vile 2 kateshe me qera ne Tirane.

Vila ndodhet ne Rezidencen Kodra e Diellit, duke ju ofruar sigu
Me Qira 214-34j 1600 €

Vile 2 kateshe me qera ne Tirane. Vila ndodhet ne Rezidencen Kodra e Diellit, duke ju ofruar siguri dhe administrim ...

Vile 3-kateshe me qera prane zones se Lundres.

Ndodhet ne nje kompleks vilash shume te preferuar
Me Qira 718-7L 1400 €

Vile 3-kateshe me qera prane zones se Lundres. Ndodhet ne nje kompleks vilash shume te preferuar si nga te huajt dhe ...