Vile dy kateshe me qera ne zonen e Lundres ne Tirane, (TRR-518-56d)

ID TRR-516-58d
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1200 Euro
Sipërfaqe m2 415 m2
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Vile 2-kateshe me qera  prane qendres tregtare Teg ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 415 m2 dhe siperfaqe trualli 1500 m2.

Siperfaqja e ndertimit eshte e organizuar ne dy kate ku:

Kati i pare eshte i organizuar ne sallon, kuzhine, nje dhome gjumi dhe nje tualet.

Kati i dyte shperndahet ne tre dhoma gjumi, garderobe, tualet dhe ballkon.

Vila eshte e pajisur me oxhak funksional dhe ofrohet e mobiluar ose e pamobiluar.

Zona eshte nje nder zonat me te qeta ne Tirane, ofron privatesi , drite natyrale pergjate gjithe dites dhe nje pamje te hapur fantastike.

Ka akses te lehte ne ne aoutostraden Tirane-Elbasan dhe ne zonen e Lundres.

 

Cmimi 1200 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3-kateshe me qera ne zonen e Farkes, ne rrugen Jahja Ballhysa, ne Tirane.

Ka nje siperfaqe n
Me Qira 519-48S 1300 €

Vile 3-kateshe me qera ne zonen e Farkes, ne rrugen Jahja Ballhysa, ne Tirane. Ka nje siperfaqe ndertese prej 420 ...

Vile tre kateshe me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane
Me nje hapesire banimi 330 m2 te shpernda
Me Qira 1215-18K 1300 €

Vile tre kateshe me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane Me nje hapesire banimi 330 m2 te shperndare ne tre kate ...

Vile 2-kateshe me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje grup vilash, ne nje n
Me Qira 813-18 1300 €

Vile 2-kateshe me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane. Vila ndodhet ne nje grup vilash, ne nje nga zonat me te qeta ...

Vila perbehet nga 1 kat bodrum, garazh per 2 makina dhe 3 kate banimi me siperfaqe nga 110 m2 secili
Me Qira 213-14 1300 €

Vila perbehet nga 1 kat bodrum, garazh per 2 makina dhe 3 kate banimi me siperfaqe nga 110 m2 secili.  Ju ofron 2 ...

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Lundres , shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane.
E sapond
Me Qira 418-61a 1300 €

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Lundres , shume prane me qendren tregtare TEG ne Tirane. E sapondertuar, me cilesi ...