Vile per qira ne rrugen Ali Visha ne Tirane

ID TRR-101-15
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1600
Sipërfaqe m2 220 m2
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ali Visha

Vile per qira ne rrugen Ali Visha, prane me rrugen Pjeter Budi ne Tirane. 
Vila pozicionohet ne nje zone te qytetit qe karakterizohet nga qetesia dhe siguria. 
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 220 m2 dhe oborr 150 m2.  
Siperfaqja e ndertimit shperndahet ne 2 kate, ku kati i pare ofron kuzhine te ndare, zone ngrenje , sallon, 1 dhome gjumi dhe 2  tualete. 
Kati i dyte ka lidhje me shkalle te brendshme dhe ofron 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. 
Ofrohet pjeserisht e mobiluar, ne zonen e ndenjes ndodhet edhe nje oxhak, ngrohja dhe ftohja jane me kondicioner ne cdo dhome, kuzhina eshte e kompletuar me te gjitha.
Vetratat e medhaja te xhamit ofrojne shume drite dhe pamje moderne te zones se ndenjes dhe zones se ngrenjes. E gjithe shtepia eshte ne gjendje shume te mire per banim. 
Zona ka akses shume te shpejt ne rrugen Pjeter Budi dhe ne rrugen  e Elbasanit ne Tirane. Dy vende parkimi te perfshira ne cmim.

Cmimi 1600 Euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vilë me qira në rezidencen Acacia Hills 2 në Mjull Bathore, Tiranë.

Details:
Me Qira 719-33a 1500 €

Vilë me qira në rezidencen Acacia Hills 2 në Mjull Bathore, Tiranë. Details: • 400 metra ...

Vile tre kateshe me qira prane qendres tregtare TEG ne Tirane. 
Vila ka nje siperfaqe trualli
Me Qira 321-16D 1500 €

Vile tre kateshe me qira prane qendres tregtare TEG ne Tirane.  Vila ka nje siperfaqe trualli prej 500 m2 dhe ...

Vile me qera prane Ardeno-s ne Tirane.

Ka nje siperfaqe ndertimi prej 350 m2 dhe 150 m2 siperfaqe
Me Qira 919-22T 1500 €

Vile me qera prane Ardeno-s ne Tirane. Ka nje siperfaqe ndertimi prej 350 m2 dhe 150 m2 siperfaqe toke. Vila ...

Vile 3 kateshe me qera ne Lunder ne Tirane.
Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tirane
Me Qira 416-46K 1500 €

Vile 3 kateshe me qera ne Lunder ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe e njohur per ...

Vile me qera ne zonen e Selites ne Tirane.

Vila pozicionohet ne nje zone me vila dhe mjaft te qet
Me Qira 518-10a 1500 €

Vile me qera ne zonen e Selites ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje zone me vila dhe mjaft te qete, me askes te ...

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Mjull-Bathore ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe t
Me Qira 616-14K 1500 €

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Mjull-Bathore ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe te mbushur me ajer ...

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen e Osmit ne Tirane
Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te
Me Qira 1115-6K 1700 €

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen e Osmit ne Tirane Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Me 270 ...

Vile me qera ne fundin e rruges Hamdi Sulcebe ne Tirane.

Pozicionohet ne krah te rruges kryesore,
Me Qira 616-52b 1500 €

Vile me qera ne fundin e rruges Hamdi Sulcebe ne Tirane. Pozicionohet ne krah te rruges kryesore, disa metra larg ...