Vile me qera ne Fushe Mezez ne Tirane (TRR-919-22T)

ID TRR-919-22T
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2000 Euro
Sipërfaqe m2 500 m2
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Fushe Mezez

Vile me qera prane Ardeno-s ne Tirane.

Ka nje siperfaqe totale prej 500 m2 ku nga keto 350 m2 jane ndertim dhe pjesa tjeter toke.

Vila eshte e organizuar ne 2 kate te cilet jane te organizuar ne:

Kati i pare: tualet dhe dyqan dhe magazine.

Kati i dyte: sallon sebashku me kuzhine, 4 dhoma gjumi, 3 tualete, verande.

Ambienti ofrohet totalisht i mobiluar dhe ne gjendje mjaft te mire.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me pllaka.

Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga kondicioner te vendosuar ne sallon.

Vila eshte mjaft e pershtatshme per banim pasi ndodhet ne nje zone mjaft te qete.

Perpara viles ndodhet nje oborr i cili ofron mundesi parkimi.

Ka akses direkt ne autostraden Tirane-Durres, zonen e Kasharit etj.

 

Cmimi: 2000 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën