Vile 3 kateshe me qira ne zonen e Lundres ne Tirane

ID TRR-1023-14Z
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1100
Sipërfaqe m2 234+120
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Vilave


Vile 3 kateshe me qira ne rrugen e Vilave ne zonen e Lundres ne Tirane.
Siperfaqja e pergjithshme e viles per te 3 katet eshte 234m2, dhe siperfaqja e oborrit 120m2 e organizuar si me poshte.
Kati i pare eshte i organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka akses ne ballkon, nje tualet, dhe korridori lidhes.
Kati i dyte eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Kati i trete eshte i organizuar ne papafingo, nje tualet, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Shtepia ofrohet per qira bosh e pamobiluar, dhe e pajisur vetem me ambientin e kuzhines.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilin ambient. 
Gjithashtu shtepia ka te instaluar dhe sistemin qendror te kaldajave vetem per ngrohjen dhe oxhakun.
Dhomat jane te shtruara me parket, dritaret dopio xham mundesojne izolim akustik.
Orientimi i Viles eshte Jug-Perendim-Lindje duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Oborri eshte i gjelberuar ne te jane te mbjella peme frutore.
Zona eshte shume e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si Autostrada Tirane-Elbasan, zona e Saukut, zona e Farkes etj.
Ofrohen 2-3 poste parkimi ne katin e nendheshem, i mbyllur.

Cmimi 1100 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile me qera ne rrugen Kont Urani afer rruges Kavajes ne Tirane.

Vila eshte 4 kateshe ka nje sipe
Me Qira 1116-22D 1000 €

Vile me qera ne rrugen Kont Urani afer rruges Kavajes ne Tirane. Vila eshte 4 kateshe ka nje siperfaqe te brendshme ...

Vile 2-kateshe me qera  prane qendres tregtare Teg ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe ndertimi
Me Qira 516-58d 1200 €

Vile 2-kateshe me qera  prane qendres tregtare Teg ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 415 m2 dhe ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen “3 Vellezerit Kondi” ne Tirane.

Vila ndodhet jashte
Me Qira 713-36 1000 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen “3 Vellezerit Kondi” ne Tirane. Vila ndodhet jashte qytetit, larg ...

Vile 2 kateshe me qera prane Ambasades Suedeze, ne rrugen Inajete Dumi ne Tirane.

Shtepia ka nje
Me Qira 319-40S 1200 €

Vile 2 kateshe me qera prane Ambasades Suedeze, ne rrugen Inajete Dumi ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe totale ...

Vile dy kateshe me qira ne rrugen Zyber Zeneli ne zonen e Kombinatit.
Vila organizohet ne dy kate b
Me Qira 723-38R 1000 €

Vile dy kateshe me qira ne rrugen Zyber Zeneli ne zonen e Kombinatit. Vila organizohet ne dy kate banim dhe 1 kat i ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.

Vila ndodhet 100m mbi Kolegjin Kristal n
Me Qira 713-22 1200 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Vila ndodhet 100m mbi Kolegjin Kristal ne nje grup vilash ...

Vile me qera ne rrugen Gjerasim Qirjazi prane universitetit Barleti ne zonen e Selites.
Vila ka sip
Me Qira 217-40L 1200 €

Vile me qera ne rrugen Gjerasim Qirjazi prane universitetit Barleti ne zonen e Selites. Vila ka siperfaqe oborri 430m2 ...

Vile 2-kateshe me qera prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje zone mjaft te qet
Me Qira 1013-4 1000 €

Vile 2-kateshe me qera prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone mjaft te qete te qytetit, por ...