Vile me qera prane TEG ne Tirane (TRR-1114-42b)

ID TRR-1114-42b
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Sipërfaqe m2 350 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Autostrada Tirane-Elbasan

Vile me qera prane zones Mjull - Bathore ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3 - kateshe, rreth 800 m larg autostrades Tirane-Elbasan ne nje rruge te re dhe te asfaltuar.
E vecanta e kesaj prone eshte oborri dhe pamja qe ofron, ku rreth e qark nuk ka ndertime te tjera dhe eshte plot ajer te paster.
Shtepia gjendet ne nje truall prej 1000 m2 dhe apartamenti ka siperfaqe prej 350 m2 te ndare ne sallon te madh 60 m2 se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, ballkon dhe banjo.
Oborri i viles eshte i mrekullueshem, I mbjelle me 30 peme e 50 rrenje rrush.
Ne te jane krijuar vende per te pushuar dhe shijuar ajrin e paster te fshatit, sikurse depo per magazinim.
Vila ju ofron: uje pusi, drita 24 h, gjenerator elektrik, ngrohje me dru, pajisjet e nevojshme elektroshtepiake, etj.
Shtepia eshte e rrethuar me gur dhe kangjella 2.7m te larte, duke ju dhene sigurine e nevojshme.

Cmimi: 1500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3- kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane.

Vile eshte me tarace te madhe te shfryt
Me Qira 414-8b 1400 €

Vile 3- kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Vile eshte me tarace te madhe te shfrytezueshme dhe ...

Vile dy kateshe perqera ne rrugen Ramazan Begu ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej 290m2 dhe sipe
Me Qira 822-39G 1400 €

Vile dy kateshe perqera ne rrugen Ramazan Begu ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 290m2 dhe siperfaqje ndertimi ...

Vile 2 kateshe me qera ne Tirane.

Vila ndodhet ne Rezidencen Kodra e Diellit, duke ju ofruar sigu
Me Qira 214-34j 1600 €

Vile 2 kateshe me qera ne Tirane. Vila ndodhet ne Rezidencen Kodra e Diellit, duke ju ofruar siguri dhe administrim ...

Vile tre kateshe me qira ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. 
Vila ofron nje siperfaqe prej 168 m
Me Qira 1023-6X 1400 €

Vile tre kateshe me qira ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.  Vila ofron nje siperfaqe prej 168 m2 ne cdo kat te ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.
Prona ka nje siperfaqe totale prej 500 m2.
Me Qira 1219-31T 1600 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Prona ka nje siperfaqe totale prej 500 m2. Vila ka nje ...