Vile me qira ne Lunder, pjese e nje rezidence prane TEG, Tirane

ID TRR-620-9A
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1500
Sipërfaqe m2 210 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Triplex ne forme vile me qira ne nje prej komplekseve te vilave ne Lunder, shume prane me qendren tregtare TEG.

Me nje siperfaqe prej 210 m2 te brendshme dhe 120 m2 oborr.

Hapesira e brendshme e kesaj shtepie ofron ne katin e pare sallon te bashkangjitur me kuzhine, tualet , dalje direkte ne oborr.

Ne katin e dyte ofron 2 dhoma gjumi nje tualet dhe 2 ballkone, kati i trete eshte papafingo nje dhome e madhe bashke me ballkon.

Ofrohet pjeserisht e mobiluar.

Sistem qendror per ngrohje ftohje, e shtruar e gjitha me parket.
Oborri ndodhet ne pjesen e pasme te viles duke krijuar privatesi dhe qetesi.
Dy vende parkimi te mbuluara ofrohen me vilen.


Cmimi 1500 Euro/muaj (tatim i perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Oso Kuka ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje zone  shume te qete
Me Qira 516-35K 1400 €

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Oso Kuka ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone  shume te qete shume prane ...

Vile 3-kateshe me qera prane zones se Lundres.

Ndodhet ne nje kompleks vilash shume te preferuar
Me Qira 718-7L 1400 €

Vile 3-kateshe me qera prane zones se Lundres. Ndodhet ne nje kompleks vilash shume te preferuar si nga te huajt dhe ...

Vile dy kateshe perqera ne rrugen Ramazan Begu ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej 290m2 dhe sipe
Me Qira 822-39G 1400 €

Vile dy kateshe perqera ne rrugen Ramazan Begu ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 290m2 dhe siperfaqje ndertimi ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.
Prona ka nje siperfaqe totale prej 500 m2.
Me Qira 1219-31T 1600 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Prona ka nje siperfaqe totale prej 500 m2. Vila ka nje ...

Vile 2 kateshe me qera ne Tirane.

Vila ndodhet ne Rezidencen Kodra e Diellit, duke ju ofruar sigu
Me Qira 214-34j 1600 €

Vile 2 kateshe me qera ne Tirane. Vila ndodhet ne Rezidencen Kodra e Diellit, duke ju ofruar siguri dhe administrim ...