Vile moderne me qera ne zonen e Lundres , ne Tirane , (TRR-718-43a)

ID TRR-718-43a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2500 Euro
Sipërfaqe m2 210 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Long Hill Residence

Vile me qera ne nje residence vilash ne Lunder.

E poicionuar ne nje nder komplekset me te preferuara dhe me moderne ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 210 m2 dhe te jashtme rreth 500 m2. Kati i pare ofron sallon , kuzhine, tualet dhe verande.

Kati i dyte qe ofron 3 dhoma gjumi, 2 tualete njera nder te cilat eshte tek dhoma e ciftit dhe ka dhe sauna.

Ky kat ka akses te drejperdrejt ne pjesen e mbrapme te oborrit. 

Ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil modern, mobilje shume cilesore dhe te reja.

Ngrohja dhe ftohja me sistem qendror per te gjithe shtepine.

Oborri eshte i mirembajtur duke ofruar nje vend relaksi dhe qetesie.

Rezidenca ofron administrim te mire, pishina verore, bar-restorant, fusha te ndryshme per baskeball, vrapim  etj.

 

Cmimi 2500 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën