Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane (TRR-119-9L)

ID TRR-119-9L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 110 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Deshmoret e Kombit

Zyre me qera prane Piramides ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te te nje qendre biznesi shume prestigjoze ne Tirane.

Ofron siperfaqe totale prej 110m2 te organizuar ne ambient open space me 3 dhoma zyre te ndara me xham, kend kuzhine, recepsion, dhome serveri dhe 2 tualete.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me moket dhe ofron ngrohje dhe ftohje qendrore.

Pjesa ballore e zyres eshte e rrethuar me vetrate xhami duke ofruar drite natyrale gjate gjithe dites dhe nje pamje shume te bukur te qytetit.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme si: fondacione, avokati, organizata etj.

Ne kete zone shume kompani te tjera prestigjoze ushtrojne aktivitetin e tyre.

Pallati ofron 2 ashensore, kamera sigurie, administrim, recepsion dhe roje 24-ore.

Ka akses te lehte ne zonen e Bllokut, Qendres se Tiranes dhe rruge te tjera lidhese.

Cmimi: 2000 Euro/muaj perfshire taksat dhe administrimin.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10-te n
Me Qira 916-9b 2100 €

Zyre me qera ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, ...

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e kombit ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 618-1L 2100 €

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e kombit ne Tirane Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Zyre me qera prane qendres tregtare Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje ndert
Me Qira 517-36d 1960 €

Zyre me qera prane qendres tregtare Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje ndertese te re biznesi, ...