Zyre me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-1217-51L)

ID TRR-1217-51L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 200m2
Shperndarja 2
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu I ne Tirane

Ambient zyre me qera prane Fakultetit te Shkencave te  Natyres ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore.

Me siperfaqe totale prej 200m2 organizohet ne 2 ambiente open space sebashku me dy tualete  dhe nje depot e vogel.

Zyra ofrohet e pa mobiluar.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet sistemit qendror te kondicionimit.

Gjithashku ka te instaluar dhe sistemin e aspirimit.

Eshte i pershtatshem per banim dhe per zyra te ndryshme, avokatie, sallon bukurie, klinika estetike ose dentare etj.

Pallati ndohet ne nje zone te zhvilluar dhe shume te preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Ka akses direkt ne Bulevardin Zogu I, Bulevardin e Ri dhe pak minuta nga Qendra e Tiranes.

Cmimi: 2000 Euro/muaj perfshire taksat.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera prane qendres tregtare Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje ndert
Me Qira 517-36d 1960 €

Zyre me qera prane qendres tregtare Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje ndertese te re biznesi, ...

Zyre me qera ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10-te n
Me Qira 916-9b 2100 €

Zyre me qera ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, ...

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e kombit ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 618-1L 2100 €

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e kombit ne Tirane Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge ...